Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Polityka Prywatności

Przeglądając, czytając, dokonując zakupów w keko.pl, zakładając konto Klienta bądź prenumerując newsletter keko.pl akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się na tej stronie, zachowując prawo do wglądu, poprawy i usunięcia ich z bazy.

Dane osobowe

W czasie korzystania ze strony keko.pl możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych np. poprzez wypełnienie formularza. W przypadku formularzy zamówień będziesz proszony o podanie pełnych danych osobowych. Jeżeli dane te są wymagane do poprawnego wykonania czynności niepodanie ich zablokuje czynność, której one dotyczyły. 

Dane osobowe, zawarte w niniejszej umowie, Sprzedawca będzie przetwarzać wyłącznie w celu zawarcia i realizacji przedmiotowej transakcji oraz działań marketingowych i nie będzie udostępniać innym podmiotom z wyjątkiem podmiotów uprawnionych: firmy dostarczającej oprogramowanie do zarządzania sklepem, dla której dane te są niezbędne do poprawnego działania systemu; firm pośredniczących w transakcjach płatniczych, dla których dane te są niezbędne do realizacji płatności; oraz dostawców, dla których dane te są niezbędne do dostarczenia przesyłki.

Jawne Dane osobowe

Klient może podać dane publiczne w postaci swojego podpisu podczas dodawania opinii o produkcie bądź podczas uczestnictwa w konkursach organizowanych przez keko.pl, dlatego dane te nie podlegają Polityce Prywatności. 

Subskrypcja newslettera keko.pl

Zaprenumerowanie elektronicznego newslettera wymaga jedynie podania adresu e-mail. Po zapisaniu się do newslettera otrzymasz maila z prośbą o potwierdzenie swojego adresu email. Jedynie po potwierdzeniu swojego adresu zostanie on do naszej bazy. Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie od keko.pl korespondencji e-mail zawierającej dedykowane oferty, informacje o nowościach i promocjach w naszym sklepie.

Bezpieczeństwo transakcji

Nasz sklep internetowy zbudowany jest w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania informatyczne sprawdzone na świecie. Wszelkie formularze służące do wpisywania danych prywatnych oraz cały proces transakcji zabezpieczone są przy użyciu protokołów bezpiecznego połączenia SSL (Secure Socket Layer) z użyciem certyfikatu cyfrowego. Nawet w przypadku przechwycenia transmisji przez osobę trzecią Twoje dane są szyfrowane, a tym samem niemożliwe do odczytania przez osoby nieupoważnione.

Bezpieczeństwo płatności

Płatności elektroniczne takie jak szybkie przelewy czy płatność kartą kredytową realizowane są na serwerach firmy PayU lub PayPal realizujących obsługujących w naszym sklepie. Nie rejestrujemy ani nie przechowujemy informacji związanych z Twoją kartą kredytową w naszym sklepie. Współpraca jedynie z największymi firmami spełniającymi najwyższe standardy bezpieczeństwa gwarantuje Ci najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Szanujemy Twoją prywatność

Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdą osobę wykorzystującą w jakikolwiek sposób serwis keko.pl obowiązuje aktualna Polityka Prywatności. Pamiętamy, że jesteśmy administratorem Twoich danych osobowych więc nigdy ich nie sprzedajemy, ani nie udostępniamy osobom nieupoważnionym. Dane zarejestrowane są w GIODO po numerem 2993/2010. Twoje dane osobowe chronione są zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r (Dz. U. Nr 133, poz. 883) oraz Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 133, poz. 1204).

  1. Szanujemy Twoją prywatność i dbamy o Twoje bezpieczeństwo zgodnie z RODO - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
  2. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Grupa keko.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Marynarska Point Phase II ul. Postępu 15C, zarejestrowana w Rejestrze Przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000589773. Kapitał zakładowy 6.000 złotych. NIP: 5213546760, Regon: 142092271, Tel (+48) 22 266 8386, fax (+48) 22 266 8387.
  3. Dane będą przetwarzane w celu zawarcia i wykonania umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną, umów sprzedaży a także realizacji obowiązków posprzedażowych. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda lub niezbędność danych dla wykonania umowy na rzecz Klienta.
  4. Dane mogą być udostępniane do operatora systemu informatycznego IAI Spółka Akcyjna z siedzibą w Szczecinie, firm kurierskich: InPost S.A., DPD Strefa Paczki Sp. z o.o., DPD Polska Sp. z o.o., Poczta Polska S.A., X-press Couriers Sp. z o.o., pośredników płatności w przypadku wybrania tej formy zapłaty: PayU S.A., PayPal Holdings, Inc. oraz biuro księgowe Finance & Business Cunsulting  w celu prawidłowej realizacji umowy oraz dalszych usług związanych z realizacją zamówienia.
  5. Dane będą przechowywane przez okres trwania umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną, maksymalnie 5 lat, a w celach fiskalnych, wynikających z przepisów podatkowych do 5 lat.
  6. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, żądania ograniczenia przetwarzania.
  7. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofanie. Skorzystanie  prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  8. Ma Pan/i także prawo do przenoszenia danych. (w szczególności historii transakcji).
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  10. Podanie danych osobowych jest wymogiem ustawowym (fakturowanie) lub warunkiem zawarcia umowy. W przypadku braku podania danych nie będzie możliwe zawarcie i realizacja umowy a także realizacja obowiązków fiskalnych.

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 4605 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-28
Wszystko w jak najlepszym porządku. Dziękuję i gorąco polecam
2023-11-24
super adres
pixel