Juwel Zestaw Rio 350 Akwarium z szafką, 2 x belka HeliaLux Spectrum, kolor ciemne drewno

 • Akwarium Juwel Rio 350 litrów w kolorze ciemne drewno w zestawie z szafką, filtrem, grzałką i dwiema belkami oświetleniowymi HeliaLux Spectrum.
 • Juwel Zestaw Rio 350 Akwarium z szafką, 2 x belka HeliaLux Spectrum, kolor ciemne drewno
 • Juwel Szafka Rio 350 ciemne drewno
 • Dodatkowa belka HeliaLux Spectrum LED
 • Juwel Akwarium Rio 350 z oświetleniem HeliaLux Spectrum, kolor ciemne drewno
kup to
zyskasz 2150.33 pkt.
Zobacz również
Juwel Zestaw Rio 350 Akwarium z szafką, 2 x belka Multilux LED, kolor czarnyJuwel Zestaw Rio 350 Akwarium z szafką, 2 x belka Multilux LED, kolor czarny Czarny \ 2 x Belka MultiLux LED
Czarne akwarium Juwel Rio 350 litrów w zestawie z szafką, filtrem, grzałką i dwiema belkami oświetleniowymi Multilux LED.
3 364,00 zł Program lojalnościowy: 1682 PKT
Juwel Zestaw Rio 350 Akwarium z szafką, 2 x belka HeliaLux Spectrum, kolor czarnyJuwel Zestaw Rio 350 Akwarium z szafką, 2 x belka HeliaLux Spectrum, kolor czarny Czarny \ 2 x Belka HeliaLux Spectrum LED
Akwarium Juwel Rio 350 litrów w kolorze czarnym w zestawie z szafką, filtrem, grzałką i dwiema belkami oświetleniowymi HeliaLux Spectrum.
4 301,00 zł Program lojalnościowy: 2150.50 PKT
Juwel Zestaw Rio 350 Akwarium z szafką i oświetleniem HeliaLux Spectrum, kolor ciemne drewnoJuwel Zestaw Rio 350 Akwarium z szafką i oświetleniem HeliaLux Spectrum, kolor ciemne drewno Ciemne drewno \ 1 x Belka HeliaLux Spectrum LED
Prostokątne akwarium 350 litrów w kolorze ciemne drewno w zestawie z szafką, filtrem, grzałką i oświetleniem LED. Zestaw składający się z akwarium z pełnym, technicznym wyposażeniem i szafką.
3 466,00 zł Program lojalnościowy: 1733 PKT
Juwel Zestaw Rio 350 Akwarium z szafką, 2 x belka HeliaLux Spectrum, kolor białyJuwel Zestaw Rio 350 Akwarium z szafką, 2 x belka HeliaLux Spectrum, kolor biały Biały \ 2 x Belka HeliaLux Spectrum LED
Akwarium Juwel Rio 350 litrów w kolorze białym w zestawie z szafką, filtrem, grzałką i dwiema belkami oświetleniowymi HeliaLux Spectrum.
4 301,00 zł Program lojalnościowy: 2150.50 PKT

Zestaw akwariowy Juwel RIO 350 w kolorze ciemne drewno z dwiema belkami oświetleniowymi HeliaLux Spectrum o mocy 2x60W

Jeszcze więcej mocy i światła !

Dwie montowane fabrycznie belki HeliaLux Spectrum o mocy 2x60W pozwolą na hodowanie najbardziej wymagających roślin.

Juwel HeliaLux Spectrum

Belka HeliaLux Spectrum to najciekawszy z możliwych systemów oświetlenia akwariów marki Juwel. Cztery kolory LED (biały, czerwony, niebieski oraz zielony) dają nam możliwość uzyskania światła najwyższej jakości. W połączeniu z regulatorem HeliaLux Smart Control (kupowany osobno) daje nam nieograniczone możliwości ustawiania barwy, mocy oraz czasu świecenia.

Juwel Akwarium Rio 350 z oświetleniem HeliaLux Spectrum to ekskluzywny i piękny, ponadczasowy, prostokątny zestaw akwarystyczny w kolorze ciemne drewno. Akwarium posiada pełne wyposażenie bardzo wysokiej jakości takie jak: system filtracyjny zintegrowany z grzałką i zapewniający wydajną, dwuetapową filtrację biologiczną oraz mechaniczną. Łatwy dostęp do mediów filtracyjnych sprawia, że czyszczenie filtra jest dziecinnie proste. Rio® firmy JUWEL® w pełni uwydatni krajobraz Twojego akwarium. Samo akwarium umieszczone jest na podstawie (ramce), która stabilizuje zbiornik przed wstrząsami i zabezpiecza krawędzie przed uszkodzeniami, dzięki czemu akwarium nie wymaga podkładania mat lub styropianu. W pokrywie znajduje się miejsce, które jest przeznaczone specjalnie na karmnik automatyczny.

Pokrywa oświetleniowa z dwiema belkami HeliaLux Spectrum w technologii LED zapewnia wygodny dostęp do zbiornika przy pełnym oświetleniu. Wklejona na stałe do akwarium zapobiega ściekaniu wody po zewnętrznej stronie szyb. Belka oświetleniowa HeliaLux Spectrum jest całkowicie wodoodporna i nawet po przypadkowym zanurzeniu zachowuje swoją szczelność, posiada klasę szczelności IP67. Świetlówki LED zapewniają doświetlenie zbiornika na całej jego długości. Kombinacja białych LEDów (9000k oraz 6500k) zapewnia idealne światło dla wzrostu roślin. Specjalne czerwone, zielone i niebieskie diody LED o pełnym spektrum pozwalają uzyskać intensywne kolory i maksymalny kontrast. Powyższe cechy czynią akwarium firmy JUWEL® najbardziej nowatorskim i przyjaznym dla użytkownika zestawem akwarystycznym dostępnym na rynku. Specjalnie opracowana aluminiowa obudowa gwarantuje optymalne odprowadzanie ciepła po to, aby zapewnić jak najlepsze wykorzystanie diod LED SMD przez długi czas.

Zestaw Juwel Rio 350 ciemne drewno

 

Juwel Akwarium Rio 350 z oświetleniem HeliaLux Spectrum - główne zalety

 • ekskluzywne, prostokątne akwarium z wyposażeniem
 • akwarium o pojemności 350 litrów
 • zbiornik dostępny w czterech kolorach do wyboru
 • system filtracyjny, który zintegrowany jest z grzałką
 • filtr zapewniający dwuetapową filtrację biologiczną oraz mechaniczną
 • łatwy dostęp do mediów filtracyjnych
 • akwarium umieszczone w specjalnej ramce, która chroni przed wstrząsami i uszkodzeniami
 • pokrywa z dwiema belkami oświetleniowymi HeliaLux Spectrum o mocy 2x60W
 • kombinacja białych ledów dla lepszego wzrostu roślin
 • diody czerwone, zielone i niebieskie
 • wodoodporna belka oświetleniowa spełniająca normę IP67
 • oświetlenie zbiornika na całej jego długości
 • idealnie dopasowana do akwarium szafka

 

Parametry techniczne

Pojemność ok. 350 l
Wymiary zestawu 121 x 51 x 66 cm
Wymiary szafki 121 x 51 x 80 cm
Dostępne kolory Biały, Czarny, Ciemne drewno, Jasne drewno (Dąb)
Oświetlenie 2 x belka oświetleniowa HeliaLux Spectrum o mocy 60W
System filtracyjny 1 x filtr Bioflow L z pompą Eccoflow 1000 o wydajności 1000 l/h
Grzałka 300 W
Waga zestawu (bez szafki) ok. 66 kg
Waga szafki ok. 43 kg
Moc pompy 8 W
Dopuszczalne obciążenie szafki 900 kg

 

Oświetlenie HeliaLux Spectrum o mocy 2x60W

System filtracyjny Bioflow

System filtra wewnętrznego Bioflow, który przeszedł kilka testów przeprowadzonych przez niezależne instytucje, od dawna jest jednym z światowych liderów w dziedzinie systemów filtracji nowoczesnych akwariów i okazał się wart milion razy.

Duża pojemność filtra i łatwa pielęgnacja
System filtracyjny Bioflow wyróżnia się spośród tłumu dzięki dużej pojemności filtra. Zapewnia to dużo miejsca na doskonałe mechaniczne, chemiczne i biologiczne filtrowanie oraz zapewnia długą żywotność filtra i dłuższe odstępy między przeglądami. Konstrukcja filtra zapewnia łatwy dostęp do pompy i grzałki, a stosowanie specjalnych materiałów filtracyjnych ułatwia wyjmowanie i czyszczenie filtra.

Doskonała filtracja z wykorzystaniem zasady prądów bipolarnych
Wyjątkowa zasada prądu bipolarnego filtra Bioflow pozwala na uzyskanie różnych prędkości przepływu, co pozwala otrzymać wyjątkowo wysoką wydajność filtracji systemu Bioflow. Do mechanicznego i chemicznego filtrowania w górnej części filtra stosuje się względnie szybką prędkość przepływu. Natomiast w dolnej części filtra stosuje się niższą prędkość przepływu, aby zapewnić optymalny rozwój bakterii beztlenowych, które są niezbędne do biologicznego filtrowania.

Idealny przepływ i zintegrowana nagrzewnica
Filtry Bioflow są wyposażone w wydajną, cichą pompę cyrkulacyjną Eccoflow, o wydajności dostosowanej do wielkości systemu filtracyjnego przy użyciu kryteriów naukowych. Filtry Bioflow są również kompatybilne z grzałkami JUWEL, które są doskonale osadzone w obiegu wody, zapewniając równomierne rozprowadzanie ciepła przez wszystkie obszary akwarium.

Po pierwsze bezpieczeństwo - woda powinna pozostać w akwarium!
System filtracji Bioflow nie polega na połączeniach wężowych, które mogą zmniejszyć wydajność, co często prowadzi do wycieków. System Bioflow jest najbezpieczniejszym sposobem filtrowania wody w akwarium.


Najwyższej jakości materiały filtracyjne
Filtr Bioflow M

Każdy system filtra Bioflow jest wyposażony w pięć najwyższej jakości materiałów filtracyjncyh:

1. bioPad zbiera gruboziarniste cząstki brudu w wodzie, a tym samym służy jako mechaniczny filtr wstępny.

2. bioCarb absorbuje związki zapachowe i mętność oraz związki toksyczne, pozostawiając czystą, krystaliczną wodę. W ten sposób działa jako filtr chemiczny.

Opcjonalnie: 3. Doskonałe właściwości absorpcyjne Carbax trwale i szybko wiążą przebarwienia, zapachy i substancje toksyczne oraz zapewniają krystalicznie czystą wodę.

4. Nitrax jest biologicznym filtrem zawierającym specjalistyczne mikroorganizmy do rozkładania trujących substancji metabolicznych (amoniak / azotan) w akwarium, zmniejszając tym samym ryzyko śmiertelności ryb. Co więcej, Nitrax zmniejsza wzrost glonów poprzez beztlenowe rozbijanie azotanów, wspomagając w ten sposób żywotność ryb.

5. bioPlus coarse jest stosowany do mechanicznego filtrowania i ułatwia bakteriom ustabilizować się w strefie aerobowej.

Opcjonalnie: 6. Cirax / Phorax / Amorax

Cirax jest organicznym ośrodkiem filtrującym, który zapewnia optymalne warunki dla uzdatniających bakterie, dzięki dużej, bardzo porowatej powierzchni.

Phorax jest bardzo skutecznym środkiem filtrującym stosowanym do rozbicia fosforanów w akwarium.

Amorax jest środkiem stosowanym do usuwania amoniaku.

7. bioPlus fine jest stosowany głównie do biologicznego filtrowania w strefie beztlenowej.

Juwel zestaw filtracyjny
Jak często wymieniamy wkłady filtracyjne w filtrach Juwel Bioflow ?

Nazwa wkładu Częstotliwość
bio Pad - wata filtracyjna 1 - 2 tygodnie
bio Carb - gąbka węglowa 1 miesiąc
Nitrax - gąbka antyazotanowa 2 miesiące
bioPlus coarse - gąbka szorstka 3 - 6 miesięcy
bioPlus fine - gąbka gładka raz w roku
Amorax - usuwanie amoniaku 3 miesiące
Carbax - węgiel aktywny 2 miesiące
Cirax - granulat ceramiczny raz w roku
Phorax - usuwanie fosforanów 2 tygodnie

 

Bezpieczna grzałka z termostatem Juwel Aquaheat 300 W

Regulowana grzałka 300W AquaHeat Juwel , doskonale osadzona w ciągu strumienia przepływu wody w systemie filtracyjnym Bioflow L, zapewnia właściwą temperaturę w zbiorniku Rio 350 LED. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości srebrnych styków i wstrząsoodpornego szkła borokrzemowego, regulowane grzałki JUWEL spełniają najwyższe standardy funkcjonowania i bezpieczeństwa, co poparte jest certyfikatem TÜV/GS.

Grzałka Juwel Aquaheat 300 W Rio 350

 

Instrukcja Rio 350 - kliknij

 

Instrukcja montazu szafki Juwel RIO 350 - kliknij 

Parametry techniczne:
Pojemność zbiornika:
350 litrów
Kolor:
Ciemne drewno
Kształt:
Prostokątne
Opinie użytkowników
Ilość opinii: 1 Średnia ocena: 5.00
Ocena:
Autor: Tomasz, Włocławek
Zestaw prezentuje się bardzo ładnie,wszystko działa bez zarzutu.Ja i żona jesteśmy zadowoleni z zakupu,ryby też
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Poleć ten produkt:

Jeżeli chcesz poinformować swojego znajomego o produkcie, który Twoim zdaniem może go zainteresować, skorzystaj z poniższego formularza.

Do:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Możesz podać więcej adresów e-mail, rozdzielając je przecinkami
Podpis:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Treść:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel