Juwel Akwarium Rio 450 z oświetleniem Multilux LED, jasne drewno

 • Prostokątne akwarium 450 litrów w zestawie z filtrem, grzałką i belką oświetleniową Multilux LED. Akwarium o pojemności 450 litrów w kolorze jasne drewno.
 • Juwel Akwarium Rio 450 z oświetleniem Multilux LED, jasne drewno
 • Juwel Akwarium Rio 450 z oświetleniem Multilux LED, jasne drewno
 • Juwel Akwarium Rio 450 z oświetleniem Multilux LED, jasne drewno
 • Juwel Akwarium Rio 450 z oświetleniem Multilux LED, jasne drewno
kup to
zyskasz 1337 pkt.
2 674,00 zł
/ 1szt.
In stock
1337 pkt.
w ciągu 2 dni 2 godz. + Więcej o czasie dostawy
Producent: Juwel

W zestawie taniej !

Cena towarów poza zestawemCena zestawu
Juwel Zestaw Rio 450 Akwarium z oświetleniem LED + Szafka Jasne drewnoJuwel Zestaw Rio 450 Akwarium z oświetleniem LED + Szafka Jasne drewno3689.00zł3604.15złOszczędzasz (2.30%)
Juwel Akwarium Rio 450, 2 x belka Multilux LED, kolor jasne drewnoJuwel Akwarium Rio 450, 2 x belka Multilux LED, kolor jasne drewno3743.00zł3638.00złOszczędzasz (2.81%)
Zobacz również
Juwel Akwarium Trigon 350 z oświetleniem LED BukJuwel Akwarium Trigon 350 z oświetleniem LED Buk Jasne drewno
Narożne akwarium 350 litrów w zestawie z filtrem, grzałką i oświetleniem LED. Narożny zbiornik akwariowy o pojemności 350 litrów dostępny w czterech kolorach.
3 316,00 zł Program lojalnościowy: 1658 PKT
Juwel Akwarium Trigon 350 z oświetleniem LED Ciemne drewnoJuwel Akwarium Trigon 350 z oświetleniem LED Ciemne drewno Ciemne drewno
Narożne akwarium 350 litrów w zestawie z filtrem, grzałką i oświetleniem LED. Narożny zbiornik akwariowy o pojemności 350 litrów dostępny w czterech kolorach.
3 316,00 zł Program lojalnościowy: 1658 PKT
Juwel Akwarium Trigon 190 z oświetleniem LED BukJuwel Akwarium Trigon 190 z oświetleniem LED Buk Jasne drewno
Narożne akwarium 190 litrów w zestawie z filtrem, grzałką i oświetleniem LED. Narożny zbiornik akwariowy o pojemności 190 litrów dostępny w czterech kolorach.
1 775,00 zł Program lojalnościowy: 887.50 PKT
Juwel Akwarium Trigon 190 Ciemne z oświetleniem LED drewnoJuwel Akwarium Trigon 190 Ciemne z oświetleniem LED drewno Ciemne drewno
Narożne akwarium 190 litrów w zestawie z filtrem, grzałką i oświetleniem LED. Narożny zbiornik akwariowy o pojemności 190 litrów dostępny w czterech kolorach.
1 775,00 zł Program lojalnościowy: 887.50 PKT

Akwarium Juwel RIO 450 w kolorze jasne drewno z belką oświetleniową Multilux Led

Juwel Akwarium Rio 450 z oświetleniem Multilux LED to ekskluzywny i piękny, prostokątny zestaw akwarystyczny w kolorze jasne drewno. Akwarium posiada pełne wyposażenie bardzo wysokiej jakości takie jak: system filtracyjny zintegrowany z grzałką i zapewniający wydajną, dwuetapową filtrację biologiczną oraz mechaniczną. Łatwy dostęp do mediów filtracyjnych sprawia, że czyszczenie filtra jest dziecinnie proste. Rio® firmy JUWEL® w pełni uwydatni krajobraz Twojego akwarium. Samo akwarium umieszczone jest na podstawie (ramce), która stabilizuje zbiornik przed wstrząsami i zabezpiecza krawędzie przed uszkodzeniami, dzięki czemu akwarium nie wymaga podkładania mat lub styropianu. W pokrywie znajduje się miejsce, które jest przeznaczone specjalnie na karmnik automatyczny.

Pokrywa oświetleniowa z niezależnie przesuwaną belką oświetleniową w technologii LED zapewnia wygodny dostęp do zbiornika przy pełnym oświetleniu. Wklejona na stałe do akwarium zapobiega ściekaniu wody po zewnętrznej stronie szyb. Belka oświetleniowa jest całkowicie wodoodporna i nawet po przypadkowym zanurzeniu zachowuje swoją szczelność. Świetlówki LED zapewniają doświetlenie zbiornika na całej jego długości. Powyższe cechy czynią akwarium firmy JUWEL® najbardziej nowatorskim i przyjaznym dla użytkownika zestawem akwarystycznym dostępnym na rynku. W belce oświetleniowej LED zastosowane są świetlówki Day LED 23W + Nature LED 23W.

RIO 450 LED jest wyjątkowym akwarium, duże ryby, a nawet najbardziej wymagające gatunki morskie będą się czuły w Rio 450 LED, jak w ich naturalnym środowisku. Jego dolna ramka zabezpieczająca umożliwia łatwe ustawienie akwarium bez potrzeby dodatkowego wsparcia. Perfekcyjne niemieckie wykonanie z najwyższej jakości materiałów i w precyzyjnie dostrojonej technologii gwarantuje najwyższą jakość i bezpieczeństwo, jak i długotwały czas użytkowania zbiornika. Dostępne w kolorach ciemnego drewna, jasnego drewna, białe i czarne.

Juwel Akwarium Rio 450 jasne drewno z oświetleniem Multilux LED - główne zalety

 • ekskluzywne, prostokątne akwarium z wyposażeniem
 • akwarium o pojemności 450l
 • zbiornik dostępny w czterech kolorach do wyboru
 • system filtracyjny, który zintegrowany jest z grzałką
 • filtr Bioflow XL zapewniający dwuetapową filtrację biologiczną oraz mechaniczną
 • łatwy dostęp do mediów filtracyjnych
 • akwarium umieszczone w specjalnej ramce, która chroni przed wstrząsami i uszkodzeniami
 • pokrywa oświetleniowa z niezależnie przesuwaną belką oświetleniową w technologii LED
 • wodoodporna belka oświetleniowa
 • oświetlenie zbiornika na całej jego długości

Parametry techniczne

Pojemność ok. 450 l
Wymiary zestawu 151 x 51 x 66 cm
Dostępne kolory Biały, Czarny, Ciemne drewno, Jasne drewno
Oświetlenie Belka oświetleniowa 150 cm ze świetlówkami DayLED 23W + NatureLED 23W
System filtracyjny 1 x filtr Bioflow XL z pompą Eccoflow 1000 o wydajności 1000 l/h
Grzałka 300 W AquaHeat
Waga akwarium 91 kg
Moc pompy 8 W
Dopuszczalne obciążenie szafki 1200 kg

 

Belka oświetleniowa Multilux Led

Znakomita jasność i doskonały wzrost roślin są tym, co dostajesz dzięki najnowocześniejszej technologii oświetlenia Multilux LED firmy JUWEL. Wymienne lampy 23-watowe DAY i NATURE tworzą optymalne widmo światła, oszczędzając jednocześnie do 50% energii w porównaniu do T5. System oświetlenia MultiLux LED dla Rio 450 LED daje Ci komfort wygodnej pracy z akwarium nawet przy włączonym oświetleniu. Zgrzewana przy pomocy ultradźwięków belka oświetleniowa jest w 100% wodoszczelna i spełnia najbardziej rygorystyczne europejskie standardy bezpieczeństwa.

Belka oświetleniowa Juwel Rio 350

 

Sprawdzony i niezawodny system filtracyjny Bioflow XL

Dla optymalnej filtracji, Rio 450 LED wyposażone jest w wysokowydajny system Bioflow XL. Ten wewnętrzny filtr łączy wydajność z bezpieczeństwem i tworzy serce każdego zestawu JUWEL. Działa w myśl zasady "Woda powinna zostać w akwarium!" i jest najbezpiecznejszym sposobem na filtrację wody w zbiorniku. Filtr Bioflow XL wyposażony został w pięć wysoce wydajnych wkładów filtracyjnych i cichą lecz mocną pompę cyrkulacyjną Eccoflow 1000. System filtra wewnętrznego Bioflow, który przeszedł kilka testów przeprowadzonych przez niezależne instytucje, od dawna jest jednym z światowych liderów w dziedzinie systemów filtracji nowoczesnych akwariów.

Duża pojemność filtra i łatwa pielęgnacja
System filtracyjny Bioflow wyróżnia się spośród tłumu dzięki dużej pojemności filtra. Zapewnia to dużo miejsca na doskonałe mechaniczne, chemiczne i biologiczne filtrowanie oraz zapewnia długą żywotność filtra i dłuższe odstępy między przeglądami. Konstrukcja filtra zapewnia łatwy dostęp do pompy i grzałki, a stosowanie specjalnych materiałów filtracyjnych ułatwia wyjmowanie i czyszczenie filtra.

Doskonała filtracja z wykorzystaniem zasady prądów bipolarnych
Wyjątkowa zasada prądu bipolarnego filtra Bioflow pozwala na uzyskanie różnych prędkości przepływu, co pozwala otrzymać wyjątkowo wysoką wydajność filtracji systemu Bioflow. Do mechanicznego i chemicznego filtrowania w górnej części filtra stosuje się względnie szybką prędkość przepływu. Natomiast w dolnej części filtra stosuje się niższą prędkość przepływu, aby zapewnić optymalny rozwój bakterii beztlenowych, które są niezbędne do biologicznego filtrowania.

Idealny przepływ i zintegrowana nagrzewnica
Filtry Bioflow są wyposażone w wydajną, cichą pompę cyrkulacyjną Eccoflow, o wydajności dostosowanej do wielkości systemu filtracyjnego przy użyciu kryteriów naukowych. Filtry Bioflow są również kompatybilne z grzałkami JUWEL, które są doskonale osadzone w obiegu wody, zapewniając równomierne rozprowadzanie ciepła przez wszystkie obszary akwarium.

Po pierwsze bezpieczeństwo - woda powinna pozostać w akwarium!
System filtracji Bioflow nie polega na połączeniach wężowych, które mogą zmniejszyć wydajność, co często prowadzi do wycieków. System Bioflow jest najbezpieczniejszym sposobem filtrowania wody w akwarium.

Każdy system filtra Bioflow jest wyposażony w pięć najwyższej jakości materiałów filtracyjnych:

1. bioPad zbiera gruboziarniste cząstki brudu w wodzie, a tym samym służy jako mechaniczny filtr wstępny.

2. bioCarb absorbuje związki zapachowe i mętność oraz związki toksyczne, pozostawiając czystą, krystaliczną wodę. W ten sposób działa jako filtr chemiczny.

Opcjonalnie: 3. Doskonałe właściwości absorpcyjne Carbax trwale i szybko wiążą przebarwienia, zapachy i substancje toksyczne oraz zapewniają krystalicznie czystą wodę.

4. Nitrax jest biologicznym filtrem zawierającym specjalistyczne mikroorganizmy do rozkładania trujących substancji metabolicznych (amoniak / azotan) w akwarium, zmniejszając tym samym ryzyko śmiertelności ryb. Co więcej, Nitrax zmniejsza wzrost glonów poprzez beztlenowe rozbijanie azotanów, wspomagając w ten sposób żywotność ryb.

5. bioPlus coarse jest stosowany do mechanicznego filtrowania i ułatwia bakteriom ustabilizować się w strefie aerobowej.

Opcjonalnie: 6. Cirax / Phorax / Amorax

Cirax jest organicznym ośrodkiem filtrującym, który zapewnia optymalne warunki dla uzdatniających bakterie, dzięki dużej, bardzo porowatej powierzchni.

Phorax jest bardzo skutecznym środkiem filtrującym stosowanym do rozbicia fosforanów w akwarium.

Amorax jest środkiem stosowanym do usuwania amoniaku.

7. bioPlus fine jest stosowany głównie do biologicznego filtrowania w strefie beztlenowej.


Jak często wymieniamy wkłady filtracyjne w filtrach Juwel Bioflow ?

Nazwa wkładu Częstotliwość
bio Pad - wata filtracyjna 1 - 2 tygodnie
bio Carb - gąbka węglowa 1 miesiąc
Nitrax - gąbka antyazotanowa 2 miesiące
bioPlus coarse - gąbka szorstka 3 - 6 miesięcy
bioPlus fine - gąbka gładka raz w roku
Amorax - usuwanie amoniaku 3 miesiące
Carbax - węgiel aktywny 2 miesiące
Cirax - granulat ceramiczny raz w roku
Phorax - usuwanie fosforanów 2 tygodnie

 

 

System filtracyjny Juwel Rio 350

Bezpieczna grzałka z termostatem Juwel Aquaheat 300 W

Regulowana grzałka 300W AquaHeat Juwel , doskonale osadzona w ciągu strumienia przepływu wody w systemie filtracyjnym Bioflow XL, zapewnia właściwą temperaturę w zbiorniku Rio 450 LED. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości srebrnych styków i wstrząsoodpornego szkła borokrzemowego, regulowane grzałki JUWEL spełniają najwyższe standardy funkcjonowania i bezpieczeństwa, co poparte jest certyfikatem TÜV/GS.

Grzałka Juwel Aquaheat 300 W Rio 350

 

 

Parametry techniczne:
Pojemność zbiornika:
450 litrów
Kolor:
Jasne drewno
Kształt:
Prostokątne
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Poleć ten produkt:

Jeżeli chcesz poinformować swojego znajomego o produkcie, który Twoim zdaniem może go zainteresować, skorzystaj z poniższego formularza.

Do:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Możesz podać więcej adresów e-mail, rozdzielając je przecinkami
Podpis:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Treść:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel