Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

O nas

Razem możemy uszczęśliwić i dać zdrowie wielu zwierzętom

Każdego dnia pragniemy być jak najbliżej Klientów, poznając ich oczekiwania, marzenia a także szeroką gamę potrzeb wszystkich zwierząt. To właśnie te potrzeby, stawiają przed nami wyzwania, wyznaczając tym samym kierunki, w których chcemy podążać.

Łącząc pasję z wiedzą, doświadczeniem, stale doskonaloną ofertą rynkową i kompleksowością w realizacji zamówień chcemy maksymalnie usprawnić zakupy zoologiczne i sprostać wymaganiom naszych Klientów i ich czworonożnym podopiecznym. Chcemy aby nasza oferta składała się z produktów najwyższej jakości, pokrywających wszelkie potrzeby zwierząt i ich właścicieli a zakupy w naszym sklepie były wygodne, bezpieczne i dawały pełnię zadowolenia naszym Klientom.

Jesteśmy przekonani, że dzięki wieloletniej i ścisłej współpracy pomiędzy partnerami handlowymi, dostawcami i Klientami możemy budować wartość firmy. Innowacyjność i nieszablonowe rozwiązania pozwalają nam na tworzenie takich funkcjonalności, których inni nie podejmują. Inwestujemy w ciągły rozwój aby móc w pełni realizować swój potencjał, mając na celu satysfakcję Klienta.

Pragniemy zaspokajać wszelkie wymagania Klientów, sprawiając by zakupy wiązały się z pełnym zadowoleniem, przewyższały oczekiwania a w przyszłości kreowały potrzeby.

Klient

To dzięki Wam jesteśmy i możemy dynamicznie się rozwijać wciąż doskonaląc i poszerzając ofertę zoologiczną. Naszym celem jest aby Klienci byli w pełni usatysfakcjonowani i zadowoleni ze współpracy z nami. Podnosić standardy obsługi Klienta to nie tylko obowiązek ale i przyjemność. Jesteśmy wdzięczni za zaufanie, jakim nas Państwo obdarzają.

Entuzjazm

Każdego dnia z uśmiechem na twarzy rozpoczynamy pracę. Optymizm jest u nas podstawą do podejmowanych przez nas działań. Wierzymy, że nie ma wyzwań, którym nie moglibyśmy sprostać. Wkładając w swoją pracę całe serce i zaangażowanie dokładamy wszelkich starań aby podjęte przez nas kroki skutkowały uśmiechem na ustach naszych Klientów oraz zadowoleniem zwierząt.

Kreatywność

Pragniemy wprowadzać nieszablonowe i innowacyjne rozwiązania, które pozwolą na bycie o krok do przodu przed konkurencją oraz, które przewyższą oczekiwania naszych Klientów.

Otwartość

Z wielką starannością odczytujemy wiadomości zwrotne od naszych Klientów, chcąc szybko i elastycznie zareagować na otrzymane informacje. Wszelkie uwagi i sugestie są dla nas bezcenne. Słuchając Klientów z optymizmem patrzymy w przyszłość, ponieważ to stawia przed nami nowe cele. Korzyść i satysfakcja klienta są dla nas priorytetem.

Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 4708 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-16
Jak zawsze OK
2024-05-30
Bardzo szybko zrealizowano zamówienie. Jak zwykle wszystko ok.
pixel