Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Siano dla królika i gryzoni

( ilość produktów: 4 )

Większość gryzoni i królików ceni sobie wygodne podłoże i smaczne przekąski - dobrze dobrane siano dla królika i gryzoni może być jednym i drugim, choć nie jednocześnie! Oferowane w naszym asortymencie siano pochodzi ze starannie wyselekcjonowanych upraw, dzięki czemu jest pozbawione szkodliwych, często toksycznych i drażniących substancji. Może być czyste w składzie albo zawierać dodatki w formie ziół lub naturalne aromaty - wszystko zależy od jego przeznaczenia, ale i preferencji danego zwierzęcia. Nasza oferta obejmuje wszystkie z tych opcji.

Przede wszystkim siano dla gryzoni ułożone na ściółce w klatce pełni właśnie rolę dodatkowej ściółki. Wiele zwierząt wykorzystuje je do ułożenia sobie wygodnego posłania, zwłaszcza wewnątrz domków czy naturalnych skorup. Dzięki temu jest im cieplej, ale również wygodniej. To naturalne rozwiązanie dla zwierząt żyjących w naturze - bardzo instynktowne. Tego rodzaju siano warto wymieniać wraz ze ściółką, a czasami nawet częściej, dla zachowania jego świeżości i uniknięcia przykrego zapachu wynikającego z rozwoju drobnoustrojów czy rozkładu bakterii obecnych w moczu.

Jeżeli chodzi o siano dla królika przeznaczone do jedzenia, warto umieścić je osobno. Dobrze, aby nie miało kontaktu ze ściółką, tylko było podwieszone na przykład w specjalnej kuli, karmidle lub paśniku. Dzięki temu nie będzie brudziło się w kontakcie z odchodami czy nie zamoknie od rozlanej na dnie klatki wody. Takie siano zazwyczaj jest oznaczone jako przeznaczone do spożycia, choć każde powinno się do niego nadawać ze względu na bezpieczeństwo zwierząt.

Oferowane w asortymencie naszego sklepu siano dla gryzoni pochodzi od cenionych producentów. Dzięki temu jest warte zaufania. Zostało zebrane przede wszystkim w ekologicznych uprawach, przez co jest pozbawione pestycydów i innych szkodliwych substancji. Oferujemy zarówno siano bez żadnych dodatków, jak i te z aromatami naturalnymi albo ziołami. W ten sposób dla każdego zwierzęcia można dobrać idealny produkt, zgodny z jego naturalnymi oraz indywidualnymi potrzebami.

Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 4710 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-07
zadowolona
2024-04-24
POLECAM
pixel