Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Karmy dla psów w ciąży i podczas laktacji

( ilość produktów: 24 )

Suczki w okresie ciąży i laktacji z naturalnych przyczyn mają zwiększoną podaż na kalorie, ale również składniki odżywcze, które pobierane są przez szczenięta. Z tego powodu, dla zapewnienia zdrowia zarówno suczki w tym wyczerpującym okresie, jak również i jej miotu niezbędne jest zadbanie o podawanie właściwej suchej karmy. Różnorodność receptur dostępnych na rynku zoologicznym sprawia, że możemy dobrać karmę odpowiadającą potrzebom zarówno suczki z małym, jak i licznym miotem.

W trosce o zdrowie suczki oraz jej szczeniąt nasz internetowy sklep zoologiczny przygotował karmy suche idealnie wspierające specjalne potrzeby psiego organizmu w okresie ciąży i laktacji. Wszystkie dostępne w naszym sklepie receptury stworzone są we współpracy z lekarzami weterynarii, dlatego też mamy pewność, że pozostają zdrowe i odpowiednie dla suczek w szczególnym okresie ich życia. Część receptur sprawdza się również w przypadku podawania szczeniętom w okresie odstawienia od wyłącznego żywienia mlekiem matki.

Keko.pl dla psa – ciąża i laktacja u psa, czyli najlepsze karmy według potrzeb dla Twojego pupila

Podstawą dla zapewnienia suczce w ciąży i laktacji dobrostanu,w pełnym tego słowa znaczeniu jest zbilansowana, odpowiednio skomponowana dieta. Wybierz najlepszą karmę dedykowaną psom w ciąży i laktacji – wysokoenergetyczną i zbalansowaną, zaspokajającą szczególne w tym okresie potrzeby, wspierającą sukces hodowlany. W naszym sklepie prezentujemy najlepsze karmy jakości premium, stanowiące nowość na rynku zoologicznym, które recepturą, formą i strukturą zaspokajają złożone potrzeby suk w ciąży i laktacji.

Dostępne w keko.pl karmy premium dla suk w ciąży i laktacji stanowią solidną bazę żywieniową o dużej koncentracji wysoce wartościowego białka oraz wartościowych źródeł długo uwalniających energię. Wybierając propozycje innowacyjnych receptur karm premium, dedykowanych sukom w specyficznych stanach fizjologicznych, takich jak ciąża i laktacja, zapewnisz im należne wsparcie w najbardziej wymagającym okresie, gdy prawidłowe odżywienie liczy się podwójnie – dla zdrowia suki-matki i całego miotu.

Nowoczesne wsparcie Twojego pupila – poznaj najlepsze karmy dla psów w ciąży i laktacji

W życiu każdego psa występują momenty, w których organizm narażony jest na szczególne obciążenia organiczno-funkcjonalne. Do nich zalicza się oczywiście ciążę, poród i laktację u suk, które w tym wyjątkowym okresie borykają się z poważnymi efektami zmian hormonalnych oraz potężnymi obciążeniami fizjologicznymi i psychicznymi.

Szukasz najlepszej metody żywienia dla psa, wspomagającej naturalne funkcje organizmu, zapewniającej odżywienie, wzmocnienie i regenerację, niezbędne suczce na każdym etapie rozrodu? Zależy Ci na tym, by utrzymać zdrowie i doskonałą kondycję czworonoga oraz żywotność miotu? Sięgnij po karmę premium jednej z najlepszych, specjalnie wybranych marek, cieszących się doskonałą opinią specjalistów. W keko.pl, w trosce o zdrowie Twojego psa i jego szczeniąt przygotowaliśmy nowoczesne, wysoce odżywcze i pełnowartościowe formuły, wspierające specjalne potrzeby organizmu psa w tych wyjątkowych okolicznościach.

Ciąża i laktacja u psa – karmy premium dostosowane do wyjątkowych potrzeb suki szczennej

Ciąża i laktacja u psów to czas, w którym dotychczasowe potrzeby zmieniają zupełnie swe oblicze, a nowe wymagania stają się nie lada wyzwaniem, zarówno dla zwierząt, jak i ich opiekunów. Sprostanie im to gwarancja utrzymania najlepszej kondycji, zachowania zdrowia i równowagi psychofizycznej u czworonoga oraz zapewnienia nowo narodzonym szczeniętom bezpiecznego startu.

Poznaj propozycje zbalansowanego żywienia dla psów w ciąży i laktacji w postaci pełnowartościowych karm suchych jakości premium, opartych na nisko przetworzonych surowcach sprawdzonego pochodzenia. W keko.pl znajdziesz karmy suche i mokre dedykowane sukom z małym, jak i licznym miotem, stworzone we współpracy z lekarzami weterynarii i specjalistami ds. żywienia. Wybierz nasze najlepsze propozycje zaspokajające rzeczywiste, zwiększone zapotrzebowanie czworonoga na energię, białko o wysokiej wartości biologicznej oraz wybrane składniki odżywcze, niezbędne na określonym etapie rozrodu i w czasie intensywnej laktacji.

Najlepsze karmy dla psów w ciąży i laktacji znajdziesz w keko.pl

W trosce o zdrowie suczki oraz jej szczeniąt nasz internetowy sklep zoologiczny przygotował karmy suche idealnie wspierające specjalne potrzeby psiego organizmu w okresie ciąży i laktacji. Wszystkie dostępne w naszym sklepie receptury stworzone są we współpracy z lekarzami weterynarii, dlatego też mamy pewność, że pozostają zdrowe i odpowiednie dla suczek w tym szczególnym okresie ich życia.

Większość prezentowanych u nas receptur młodych marek odpowiada również potrzebom szczeniętom w okresie odsadzenia oraz sukom w okresie wyjątkowo nasilonej laktacji. Zadbaj o zdrową dietę w czasie Twojego psa, umiejętnie przygotowując do rozrodu, ciąży oraz laktacji – sięgnij po karmy premium Caniwild, Royal Canin, Bosch lub Josera i zapewnij psu wszystko, czego potrzebuje bez konieczności sztucznego uzupełniania codziennej diety koncentratami białkowymi.

Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 4702 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-19
Nie mam czasu
2024-04-19
Błyskawiczna dostawa, polecam!
pixel