Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Preparaty i majtki na cieczkę dla psa

( ilość produktów: 11 )

Cieczka według wielu właścicieli jest zdecydowanie ciężkim okresem we wspólnym życiu z suczką, dlatego też dobrze dopasowane preparaty na cieczkę mogą znacznie poprawić komfort funkcjonowania w tych dniach. Podstawowym problemem jest nieprzyjemny zapach, który może towarzyszyć tej przypadłości, jak również nadmierne zainteresowanie samców cieczkującą suczką. Profesjonalne preparaty na cieczkę nie tylko zmniejszają intensywność zapachów pobudzających samce, ale również pozwalają się ich pozbyć z przestrzeni wspólnej, czyli po prostu domu.

W naszym internetowym sklepie zoologicznym posiadamy preparaty na cieczkę, które można stosować zarówno zewnętrznie, jak i w formie suplementów diety. Zadaniem wszystkich specyfików jest przede wszystkim zmniejszenie intensywności zapachu, który wydziela suczka w cieczce. To sprawi, że zainteresowanie samców suczką będzie o wiele mniejsze, a jednocześnie podniesie komfort spacerów czy wyeliminuje problem obecności niechcianych adoratorów pod płotem. Co więcej, preparaty na cieczkę pomagają również w utrzymaniu czystości i świeżych zapachów w domu, gdzie mieszka suczka.

Keko.pl dla psa – najlepsze preparaty i majtki na cieczkę dla psa dla Twojego wymagającego pupila

Podchodząc odpowiedzialnie do zdrowia pupila, ważne jest świadome podjęcie decyzji o przeprowadzeniu lub zaniechaniu zabiegu sterylizacji suki. Biorąc pod uwagę ewentualność reprodukcji ukochanego pupila, należy mieć pełną świadomość powagi sytuacji i niezbędną wiedzę, dotyczącą charakterystycznych stanów fizjologicznych, jakie ras lub dwa razy do roku przechodzić będzie dojrzała płciowo suczka. Cieczka, bo o niej oczywiście mowa, to stan, który wymaga dużej odpowiedzialności, czujności i zaangażowania w opiekę nas psem. Podstawą wspomnianej opieki jest zachowanie higieny przez cały czas trwania wspomnianego etapu cyklu reprodukcyjnego.

W naszym sklepie zoologicznym zadbaliśmy o to, by asortyment sprostał szczególnym wymaganiom suczki przechodzącej cieczkę – znajdziesz w nim niezbędne akcesoria i produkty higieniczne zabezpieczające przestrzeń codziennego funkcjonowania psa, specjalistyczne majtki ochronne, maty i podkłady wysokochłonne, spraye zmniejszające intensywność charakterystycznych zapachów. Zadbaj o higienę Twojej suczki, chroniąc jej wrażliwe w tym okresie narządy rodne przed podrażnieniami i zakażeniami bakteryjnymi, a także zadbaj o czystość i sterylność powierzchni w Twoim domu, wybierając z oferty sklepu keko.pl tylko najlepsze preparaty i akcesoria higieniczne na cieczkę.

Najwyższy poziom higieny z preparatami i majtkami na cieczkę dla psa jakości premium

Zwiększone wymagania higieniczne związane z cieczką towarzyszą niewysterylizowanej suczce przez większość życia, dlatego dostatecznie wcześnie zadbaj o niezbędne wyposażenie domowej apteczki w sam raz dla potrzeb suczki. W naszym sklepie, w strefie pielęgnacji i higieny psa zebraliśmy najpotrzebniejsze, wysoce funkcjonalne produkty higieniczne, mające ułatwić Wam przejście przez ten trudny okres zmian fizjologicznych w psim organizmie.

W szerokim asortymencie keko.pl znajdziesz majtki na cieczkę w kilku rozmiarach, pozwalające na ścisłe dopasowanie do sylwetki i gabarytów suczki, wymienne wkłady o podwyższonej chłonności z materiałów wykazujących działanie antybakteryjne, a także spraye i tabletki redukujące nieprzyjemne zapachy. Bezpieczeństwo dostępnych w naszej ofercie sprayów eliminujących charakterystyczną woń wydzieliny z okolic sromu suczki pozwala na bezpośrednie wykorzystywanie preparatu do spryskiwania okolic intymnych psa przed każdym wyjściem na spacer.

Bezpieczeństwo, komfort i zdrowie z preparatami premium na cieczkę dla psa

Zabezpiecz swojego pupila przed niechcianym, przypadkowym kryciem stosując skuteczne, ale przede wszystkim wysoce bezpieczne preparaty na cieczkę dla psa jakości premium. Spacery z suczką z cieczką nie należą do najłatwiejszych, jednak, gdy mieszkamy w mieście i nie dysponujemy zamkniętą przestrzenią zewnętrzną nie sposób ich uniknąć. Co więcej, zachowanie codziennych rytuałów i regularności wyjść w specyficznym stanie fizjologicznym ma szczególne znaczenie higieniczne. Dlatego przygotuj się do codziennych spacerów z keko.pl, wybierając z naszej oferty preparatów i akcesoriów higienicznych dla suk te o najwyższej funkcjonalności. Dobrze dopasowane majtki z wymiennym, antybakteryjnym wkładem sprawdzą się w domu, jednak na spacerze konieczne będzie użycie innych środków zaradczych, chroniących przed zbytnim zainteresowaniem lokalnych samców. Pozbądź się zapachu charakterystycznej, działającej jak wabik wydzieliny z narządów intymnych suczki, wybierając preparaty o dowiedzionej skuteczności, dostępne w stałej ofercie naszego sklepu. Popraw komfort funkcjonowania nie tylko psa, ale i swój, uzupełniając domową apteczkę o specjalistyczne preparaty o bezpiecznym składzie, które pomogą w utrzymaniu czystości i higieny psa, ale i przestrzeni, w której mieszka.

Najlepsze preparaty i majtki na cieczkę dla psa dostępne już teraz w keko.pl

Regularne cykle płciowe to powód do zadowolenia, ponieważ świadczą one o tym, że suczka jest zdrowa i w pełni sił do naturalnych procesów reprodukcyjnych. To jednak również pewne utrudnienie, szczególnie, gdy psina jest pupilem domowym. Odpowiednie zabezpieczenie czworonoga i powierzchni, z którymi ma największą styczność oraz przygotowanie niezbędnych preparatów do dezynfekcji, eliminacji niechcianych zapachów i czyszczenia wymaga dostatecznej wiedzy.

Mając świadomość, jak złożoną kwestią jest opieka nad suczką z cieczką w keko.pl zadbaliśmy o to, by dostępne środki i preparaty oraz akcesoria, takie jak majtki dla psa wybrane zostały przez specjalistę – nie musisz więc martwić się, czy kupione produkty będą odpowiednie dla Twojego pupila. W ofercie keko.pl prezentujemy wyłącznie produkty jakości premium, najlepszych marek, rekomendowane przez specjalistów do użytku domowego, które spełnią wszystkie Wasze wymagania. Zbliża się moment osiągnięcia przez suczkę dojrzałości płciowej? Bądź na to gotów z pomocą naszych doświadczonych doradców – pomogą wybrać Ci niezbędne wyposażenie domowej i podręcznej apteczki oraz przekażą niezbędną wiedzę o opiece nad suczką z cieczką.

Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 4702 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-24
POLECAM
2024-04-12
Ekspresowa wysyłka, wszystko świetnie jak zwykle
pixel