Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Maty dla szczeniąt

( ilość produktów: 6 )

Każdemu odpowiedzialnemu opiekunowi psa zależy na tym, by jak najwcześniej wpoić pupilowi najważniejsze zasady wspólnego funkcjonowania, zapewniając mu w ten sposób poczucie bezpieczeństwa, sobie zaś pewność, że wszystko jest pod kontrolą. Wychowanie szczeniaka to pasmo wymagających zadań, choć wiele z nich może okazać się łatwiejszych, niż nam się wydaje, o ile tylko zawczasu odpowiednio zadbamy o to, by takie właśnie były.

W keko.pl staramy się, by każde z nich przyszło Wam szybciej, postępowało efektywniej i zakończyło się sukcesem, dlatego w naszej ofercie szkoleniowo-edukacyjnej dla psów stworzyliśmy strefę akcesoriów specjalnie dla szczeniąt. Zadbaj o naukę podstawowych zachowań, w tym naukę czystości i dyscypliny szczenięcia, wybierając dostępne u nas maty dla szczeniąt. Stawiając wymagania przed psem pamiętaj, jak ważne jest odpowiednie wsparcie w pokonywaniu kolejnych etapów rozwoju. Nauka czystości jest jednym z tych, na których Twoje wsparcie liczy się najbardziej.

Keko.pl dla psa – najlepsze maty dla szczeniąt dla Twojego pupila

Nauka czystości w przypadku zarówno szczeniąt, jak i psów starszych może przysparzać wielu problemów, natomiast dobrze dobrane podkłady dla psa wiele z tych kłopotów eliminują. Największą udręką właścicieli jest zwykle niepokój związany z ciągłymi zabrudzeniami dywanów, podłóg czy innych powierzchni, gdy zwierzę jeszcze nie jest w stanie wytrzymać do okresu spaceru czy nie pokazuje, że chce wyjść na dwór. Dobrze dobrane podkłady dla psa mogą nie tylko pomóc w nauce zachowania czystości, ale również bywają przydatne podczas podróży np. transporterem. To także świetne wsparcie dla zwierząt po zabiegach.

W ofercie naszego internetowego sklepu zoologicznego dostępne są podkłady dla psa o zróżnicowanych rozmiarach i właściwościach. Podkłady sprawdzą się zarówno w przypadku szczeniąt małych ras, jak i psów starszych, które mają problemy z trzymaniem moczu. W ofercie znaleźć można pomocne podkłady dla psów o zapachu trawy, które ułatwiają późniejsze przeniesienie potrzeb na dwór. Co więcej, w przypadku szczeniąt dobrze sprawdzą się produkty samoprzylepne, których pies nie jest w stanie zniszczyć pod nieobecność właściciela. Ciekawą opcję stanowią podkłady wypełnione specjalistycznym żelem ograniczającym zapach moczu.

Mata dla szczeniaka, czyli bezpieczna nauka higieny w domowym zaciszu

Wpojenie maluchowi najważniejszych zasad higieny wymaga zastosowania sprawdzonych sposobów, które jednocześnie nauczą psa przestrzegania zasad oraz staną się formą wsparcia w przejściu trudnych etapów rozwoju psychofizycznego. Ćwiczenie w przypadku nauki higieny u szczeniąt naprawdę czyni mistrza, dlatego wprowadź określone zasady i stwórz psu jedną, określoną, bezpieczną i neutralną zarazem przestrzeń realizacji pierwszych potrzeb.

Dostępne w keko.pl maty dla szczeniąt i podkłady higieniczne to niezbędne akcesoria do ćwiczeń – wykorzystaj je podczas edukacji higienicznej szczenięcia, zapewniając psu miejsce, gdzie będzie mógł spokojnie załatwić niezbędne potrzeby fizjologiczne. Wskazanie psu jednego dozwolonego miejsca w domu, na czas przeczekania luki odpornościowej i podjęcia pierwszych prób socjalizacyjnych to dobry punkt wyjścia dla późniejszego załatwiania potrzeb na dworze.

Maty dla szczeniąt – właściwa higiena, wygoda i wsparcie w jednym

W keko.pl oferujemy maty dla szczeniąt i podkłady w kilku różnych rozmiarach, o wysokiej chłonności, doskonałe zarówno do domu, jak i na wyjazdy. Wybierz dostępne w naszym sklepie akcesoria do nauki czystości dla szczeniąt i zapewnij maluchowi poczucie czystości i komfort w bezpośrednim jego otoczeniu. Uzupełnij domową apteczkę czworonożnego seniora o funkcjonalne podkłady, pozwalające utrzymać w czystości klatkę, transporter lub legowisko, zwiększając komfort życia pupila, w drugim, najbardziej wymagającym okresie.

Szkolenie psa w zakresie podstawowych zasad higieny pozwoli na utrzymanie w czystości waszej wspólnej przestrzeni. Dzięki uważnej obserwacji czworonoga i dopasowaniu metody edukacji do możliwości szczenięcia, masz szansę przyspieszyć cały proces, jednocześnie budując wzajemne zaufanie. Opiekujesz się dojrzałym, schorowanym psem? Wyposażając domową apteczkę w wygodne maty ochronne, okażesz psu wyrozumiałość, zapewniając mu niezbędną swobodę również wtedy, gdy zachowanie higieny i kontrolowanie potrzeb stanowi dla niego coraz większe wyzwanie.

Najlepsze maty dla szczeniąt dostępne w keko.pl dla wszystkich psów

Dostępne w keko.pl maty dla szczeniąt sprawdzą się również u seniorów, rekonwalescentów oraz psów w specyficznych stanach fizjologicznych, zarówno w domu, w samochodzie, jak i wszędzie tam, gdzie potrzebne jest dodatkowe zabezpieczenie powierzchni, z którą pies ma bezpośredni kontakt. Zaawansowana technologia produkcji oferowanych w naszym sklepie mat i podkładów gwarantuje większą chłonność i szybszy proces wysychania wydzielin, dzięki czemu stanowią one dobre rozwiązanie dla psów z problemem nietrzymania moczu.

Posiadanie psa to wspaniałe doświadczenie, pełne pozytywnych wrażeń i emocji. Pamiętaj jednak, że pies to nie maskotka, a jego potrzeby, wynikające z licznych przypadłości, związanych mniej lub bardziej bezpośrednio z wiekiem i zmianami fizjologicznymi często wykraczają poza zakres wyobrażeń opiekuna. Bądź gotowy na najróżniejsze niespodzianki, okazując ukochanemu psu maksimum zrozumienia.

Dostępne w keko.pl maty dla szczeniąt, służące ochronie powierzchni, zwiększeniu higieny bliskiej przestrzeni pupila oraz zapewnieniu komfortu załatwiania niekontrolowanych potrzeb znajdziesz w wygodnych, dużych opakowaniach oraz atrakcyjnych cenowo zestawach. Maty i podkłady higieniczne dla psów to przydatne narzędzie w kształtowaniu pozytywnych zachowań od małego, jak i skuteczna forma poprawy komfortu i zapewnienia godnego życia psu, niezależnie od wieku i stanu fizjologicznego.

Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 4722 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-16
Jak zawsze OK
2024-06-12
Zamówienie zrealizowane na wysokim poziomie
pixel