Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zabawki wydające dźwięki, z piszczałką

( ilość produktów: 14 )

Zabawa jest i pozostaje jedną z podstawowych potrzeb czworonoga na całe życie, od szczenięcia aż do zaawansowanego wieku senioralnym, kiedy to wydawałoby się, że pies nie jest już skory do nadmiernych aktywności. Rozumiejąc, jak ważna jest ona dla każdego psa, niezależnie od temperamentu, cech osobniczych czy środowiska, w jakim żyje, w naszym sklepie zoologicznym stworzyliśmy rozbudowany dział zabawek dźwiękowych dla psa.

Keko.pl dla psa – najlepsze zabawki dźwiękowe, z piszczałką dla Twojego chętnego do zabawy pupila

Szukasz zabawki dźwiękowej idealnej dla szczeniaka, a więc wytrzymałej i dopasowanej rozmiarem do wielkości i wieku zwierzęcia? A może interesuje Cię zabawka dźwiękowa dla starszego psa, który z uwagi na pogłębiające się ograniczenia wybranych funkcji poznawczych potrzebuje dodatkowej zachęty do zabawy? Wejdź do strefy zabawy i sportu z psem w keko.pl i poznaj nasze niezwykłe nowości – zabawki dźwiękowe znanych marek, pozwalające psu zaspokoić naturalne instynkty łowieckie, w bezpieczny i kontrolowany sposób. Dobrej zabawy!

Piszczące akcesoria do zabawy z psem – atrakcyjne wzbogacenie codzienności

W naszym mniemaniu zabawa to zachcianka, forma rekreacji, która ma umilać czas, jednak nie należy ona do podstawowych potrzeb dorosłego człowieka. Z chęci do zabawy zdajemy się z wiekiem wyrastać, a wielu z nas często zapomina, jak wielką radość potrafi ona dawać i jaką nieść z sobą satysfakcję. W przypadku naszych psów jest jednak zupełnie inaczej – dla nich zabawa nie jest zachcianką, a głęboko zakorzenioną i dodatkowo umocnioną w drodze zaawansowanych procesów udomawiania potrzebą, której realizacja stanowi jeden z kluczowych elementów zapewniania psom dobrostanu.

Zadbaj o to, by Twój pies, niezależnie od wieku, bawił się w ciągu każdego dnia jak najwięcej. Uczestnicz aktywnie w każdej aktywności, budując jeszcze silniejszą więź z ukochanym czworonogiem. W keko.pl znajdziesz niezbędne do tego akcesoria – zabawki dźwiękowe, z piszczałkami lub szeleszczące, które nie tylko pobudzą psa i zachęcą do interakcji, ale jednocześnie spełnią wiele innych funkcji.

Baw się z psem każdego dnia inaczej z najlepszymi multifunkcyjnymi zabawkami dźwiękowymi premium

Z myślą o wszystkich chętnych do aktywnych zabaw z opiekunem czworonogach, przygotowaliśmy w keko.pl specjalny asortyment do zabawy z psem – rozmaite akcesoria, maskotki i piłki dźwiękowe, z piszczałką, dzwoneczkiem lub szeleszczące, dostosowane do potrzeb pupila. Szarpaki z funkcją dźwiękową pozwolą Wam na rozwinięcie zdolności komunikacji i nawiązanie głębszego porozumienia w grze opartej na mądrej i kontrolowanej rywalizacji. Miękkie i wytrzymałe zabawki piszczące pozwolą psu realizować naturalny instynkt łowiecki, gryząc, żując, memlając i szarpiąc w samotności, a jednak pod ścisłą kontrolą.

Zabawki dźwiękowe o fantazyjnej strukturze, z wypustkami i otworkami pozwolą psu na aktywną zabawę, jednocześnie masując mu dziąsła i wspierając higienę jamy ustnej. Miękkie, wytrzymałe, atrakcyjne kolorystycznie, o rozmaitych formach i teksturach – w keko.pl znajdziesz zabawki tak rozmaite, że bez trudu znajdziesz wśród nich tę jedną jedyną, idealną dla Twojego psa.

Najlepsze zabawki dźwiękowe, z piszczałką dla psa znajdziesz w keko.pl

W keko.pl staramy się wspierać czworonożnego pupila w realizacji jego głęboko zakorzenionych potrzeb, nawet jeśli wydaje się to utrudnione w warunkach domowych. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz ciekawe propozycje zabawek dźwiękowych, które wykorzystują instynkt łowiecki pupila, zachęcając go piskami i charakterystycznym szelestem do pogoni za zabawką, a także do aktywnego gryzienia i żucia, bez szkody dla stałych elementów wyposażenia domu czy mieszkania.

Nasze zabawki dźwiękowe od Chuckit!, Dingo, Perstages, Trixie czy Zolux, które najwięcej radości dają podczas wspólnej aktywności, stanowiącej swoisty łącznik pomiędzy światem psa i człowieka. Wśród dostępnych w keko.pl akcesoriów dźwiękowych do zabawy w domu i na dworze znajdziesz proste kostki do pogryzania z piszczałką w środku, płaskie maskotki o uroczej formie i szeleszczącym wnętrzu, ale również takie absolutne hity, jak piłki gwiżdżące podczas lotu. Wszystkie nasze zabawki, wykonane z bezpiecznych, nietoksycznych i bardzo wytrzymałych materiałów, zniosą wiele miłości i wiele szarpania, a dzięki temu zostaną z Twoim psem na dłużej, zapewniając mu maximum frajdy.

Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 4708 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-30
Bardzo szybko zrealizowano zamówienie. Jak zwykle wszystko ok.
2024-05-15
Polecam
pixel