Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Identyfikatory i adresówki

( ilość produktów: 2 )

Zaginięcia psów nie należą niestety do rzadkości. Wiele czworonożnych pupili, szczególnie tych mieszkających na podwórzu oraz często spacerujących luzem, pozornie u boku opiekuna, potrafi niepostrzeżenie oddalić się w wyniku działania odpowiednio silnego bodźca. Pies, mimo naszych usilnych starań traktowania go jak pełnoprawnego członka rodziny i domownika, posiada bardzo silny instynkt, który potrafi niekiedy przeważyć szalę i doprowadzić do poważnego problemu, jakim jest zniknięcie pupila.

W keko.pl dbamy o bezpieczeństwo Twojego czworonoga, dlatego w naszej ofercie znajdziesz wiele przydatnych akcesoriów, które pozwolą Ci zwiększyć kontrolę nad psem oraz, w razie sytuacji awaryjnej, zminimalizować ryzyko, że zaginiony lub często uciekający pies nie zostanie odnaleziony. Poznaj propozycje keko.pl i zaopatrz psa w odpowiedni identyfikator i adresówkę, które pozwolą mu bezpiecznie wrócić do domu.

Keko.pl dla psa – najlepsze identyfikatory i adresówki dla psów dla Twojego pupila

Choć większości właścicieli zdaje się, że złe sytuacje zdarzają się innym, to jednak zaginięcia psów wcale nie są rzadkością. Aby zminimalizować ryzyko, że pies nie zostanie odnaleziony, należy zaopatrzyć go w odpowiednie identyfikatory i adresówki, na których zapiszemy własne dane. W ten sposób ktokolwiek znajdzie psa, będzie w stanie skontaktować się z nami, a to znacznie skróci czas oczekiwania na powrót czworonoga do domu.

W naszym internetowym sklepie zoologicznym dbamy o komfort właścicieli i bezpieczeństwo ich czworonogów, oferując wybór rozmaitych adresówek, niezbędnych podczas każdego spaceru. W asortymencie znajdują się zarówno standardowe, zakręcane adresówki w kolorze srebrnym czy w opcji barwnej, jak również specjalne adresatki dodatkowo z opcjami świecenia, idealne podczas spacerów w gorszą pogodę czy wieczorami.

Dowiedz się z naszego poradnika, jak chronić psa przed zaginięciem.

Identyfikatory i adresówki – akcesoria gwarantujące wyższy poziom bezpieczeństwa

Wszyscy mamy nadzieję, że nieprzyjemne okoliczności i niechciane wydarzenia nam akurat pozostają niestraszne. Pragniemy, by codzienność z ukochanym czworonogiem była bezstresowa, a każdy jej element znajdował się pod naszą ścisłą kontrolą i pragnieniem tym staramy się jakoby zaginać czasoprzestrzeń. Nie chcemy, by naszego psa spotkało coś złego i nie ma w tym nic dziwnego. Niestety, wypadki mogą się jednak zdarzyć i naszym zadaniem, jako świadomych i odpowiedzialnych opiekunów jest uchronić przed nimi psa na tyle, na ile jest to możliwe.

W keko.pl przygotowaliśmy bogaty asortyment produktów dla psów, w którym akcesoria zwiększające bezpieczeństwo podczas spacerów pełnią ważną rolę. Zapewnij Twojemu psu dodatkową ochronę, wybierając odpowiedni dla niego identyfikator i adresówkę, w której zapiszesz własne dane – dzięki nim, ktokolwiek znajdzie psa, będzie w stanie natychmiast skontaktować się z Tobą, co znacznie ułatwi i skróci czas powrotu pupila do domu. Zaoszczędź stresu sobie i psu, stawiając na pewne, dostatecznie proste i skuteczne rozwiązania, które nigdy nie zawodzą.

Zadbaj o bezpieczeństwo Twojego psa z identyfikatorami i adresówkami z oferty keko.pl

W naszym internetowym sklepie zoologicznym dbamy o komfort właścicieli i bezpieczeństwo ich czworonogów, oferując szeroki wybór rozmaitych adresówek, niezbędnych podczas każdego, nawet najkrótszego spaceru. Nigdy bowiem nie wiesz, co może się wydarzyć. Przygotuj siebie i psa na niechciane niespodzianki, oznaczając jego tożsamość z użyciem funkcjonalnego identyfikatora i niezawodnej adresówki. W asortymencie keko.pl znajdziesz zarówno standardowe, zakręcane adresówki w kolorze srebrnym lub innej opcji kolorystycznej, jak również nowoczesne identyfikatory, dodatkowo rozbudowane o opcję podświetlenia, idealne podczas spacerów w gorszą pogodę lub wieczorami.

Chronić psa przed zaginięciem na tyle, na ile możesz i przyczyń się do jego bezpiecznego powrotu do domu, gdy niechciane zdarzenie będzie miało miejsce. Na zdrowie i dobrą kondycję pupila masz znaczący wpływ. Na jego bezpieczeństwo i komfort podczas spacerów również. Z naszą pomocą zyskujesz dodatkową szansę na zapewnienie psu dodatkowej ochrony również w sytuacjach, których nie sposób przewidzieć oraz tych, na które niekiedy naprawdę nie masz wpływu. Zabezpiecz psa przed zagubieniem, wybierając z oferty keko.pl najlepszy identyfikator i adresówkę – miej pewność, że każdy, kto znajdzie Twojego psa trafi do Ciebie bez żadnego problemu.

Najlepsze identyfikatory i adresówki dla psów dostępne w keko.pl

Każdego roku ginie nawet do kilkunasty tysięcy psów. Nad wieloma z nich sprawują opiekę naprawdę świadomi i odpowiedzialni opiekunowie. Pewnych sytuacji jednak nie sposób przewidzieć, a tym bardziej uniknąć, szczególnie, gdy pies wydaje się lubić piesze przechadzki po miejscowości, szukając w tym celu każdego możliwego punktu wyjścia – pod płotem, bramą, żywopłotem, za wyjeżdżającym z posesji samochodem. Nie każde zaginięcie ma charakter niedopilnowania.

Zadbaj o to, by Twój pies był bezpieczny zarówno podczas spaceru, jak i pobytu na podwórzu – zapewnij mu odpowiedni identyfikator i adresówkę na wypadek zaginięcia. W keko.pl znajdziesz najlepsze propozycje, które nigdy nie zawodzą – adresówki rozkręcane, w formie niewielkiej, metalowej tubki, modele plastikowe z zawieszką, posiadające miejsce do wpisania na stałe danych opiekuna, a także estetyczne futerały, wodoodporne, przyczepiane do obroży za pomocą rzepa. Te pozornie drobne elementy, dostępne w ofercie naszego sklepu, potrafią uratować sytuację, na przykład w momencie, gdy nasz pies przestraszy się lub zareaguje na silniejszy bodziec od naszego przywołania, samowolnie ruszając mu na spotkanie.

Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 4708 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-16
Jak zawsze OK
2024-05-12
Jak zwykle ok.
pixel