Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pieluchy i podkłady dla psów

( ilość produktów: 17 )

Pieluchy dla psa, choć mogą budzić u niektórych zdziwienie, zostały wymyślone z myślą o sytuacjach, w jakich korzysta się z podobnego zabezpieczenia również u ludzi. Mogą to być pieluszki dla szczeniaka (uczącego się nawyków związanych z zaspokajaniem swoich potrzeb fizjologicznych), pieluchy dla psa starszego (często nietrzymającego moczu), pieluchy dla suczki (w okresie cieczki). Ochrona przed niepożądanym wyciekiem fizjologicznej cieczy przydaje się zarówno w domu, jak i w podróży.

Rodzaje pieluch dla psów

Pieluchy dla czworonogów dostępne są w różnych rozmiarach, a także odmienne dla obu płci. Są dostosowane do anatomicznej postury psów. Rodzaje pieluch są następujące:

  • pieluchy dla szczeniaka - zanim nauczymy szczeniaczka, że mocz powinien oddawać poza domem, podczas spaceru, z pewnością niejednokrotnie zdarzy mu się to zrobić poza wyznaczonym przez właściciela harmonogramem; takie pieluszki, podobnie jak u dziecka, pozwolą uniknąć niekontrolowanych nieczystości oraz przyspieszą proces edukacji w tym temacie małego pieska
  • pieluchy dla psa starszego, schorowanego - problem nietrzymania moczu zdarza się również psom starszym - nie ma tutaj mowy o nauce dla nich poprzez stosowanie pieluch, ale o przetrwaniu trudnego okresu bez problemu niekontrolowanego oddawania moczu
  • pieluchy dla suczki - sprawdzą się one nie tylko w związku z problemem wycieku moczu, ale także cieczki, zapobiegnie to nieestetycznym plamom w domu czy podczas wakacji

Pieluchy jednorazowe i wielorazowe

Biorąc pod uwagę aspekt ekologiczny, a także ekonomiczny można rozważyć wybór pomiędzy tymi dwiema możliwościami. Obie mają swoje zalety i wady. Pieluchy jednorazowe dla psów są wygodne, ponieważ po zużyciu po prostu je wyrzucamy, ale z kolei musimy zakupić ich sporą ilość. Pieluchy wielorazowe wpisują się w trend ekologicznego stylu życia, możemy nabyć ich tylko kilka sztuk na zmianę, co w dłuższej perspektywie przełoży się na pewną oszczędność. Jest to też ochrona środowiska. Pieluchy do prania dla psa powinny jednak wybierać osoby świadome tego, że będzie z nimi odrobinę więcej zachodu. Bez względu na to, czy są to pieluchy dla szczeniąt czy nieco starszych piesków, ich właściciele powinni poznać zalety tego wynalazku, który przyda się z pewnością na różnym etapie rozwoju pupila.

Keko.pl dla psa – najlepsze pieluchy i podkłady dla psów dla Twojego pupila

Występujące na różnych etapach życia psa zaburzenia funkcjonowania wybranych narządów sprawiają, że realizacja prostych potrzeb zaczyna sprawiać mu trudność, a dla nas stanowić problem higieniczny oraz estetyczny. Abyś mógł zapewnić psu odpowiednie wsparcie i zagwarantować mu bezpieczne i higieniczne warunki życia w czasie choroby lub rekonwalescencji, w keko.pl przygotowaliśmy szeroki wybór akcesoriów dla psa wymagającego większej troski oraz wsparcia również w całkiem prostych czynnościach.

Wejdź do strefy zdrowia i profilaktyki psa i poznaj nasz rozbudowany asortyment. Specjalnie dla Twojej wygody, w jednym miejscu zebraliśmy wszelkie akcesoria, które mogą okazać się niezbędne w walce z chorobą i w obliczu postępujących, nieodwracalnych procesów starzenia, które skutecznie upośledzają funkcje organizmu czworonoga. Wybierz z oferty keko.pl wysoce chłonne, zapewniające komfort pieluchy dla psa, zapobiegające brudzeniu w domu oraz funkcjonalne podkłady do domu, legowiska i transportera. Zapewnij dodatkową ochronę przestrzeni, w której najczęściej przebywa pies, jednocześnie okazując mu wsparcie, zrozumienie i olbrzymią wyrozumiałość, z szacunkiem do zmian, na które z pewnością, tak jak i Ty, nie był on przygotowany.

Pieluchy i podkłady dla psa o wysokiej chłonności – niezbędne akcesoria na co dzień

Opieka nad psem wiąże się z podejmowaniem wielu wyzwań, szczególnie gdy stan zdrowia i wiek naszego psa sprzyja ich nawarstwianiu się. Niestety, dokładnie tak, jak w naszym przypadku, organizm czworonoga może nie radzić sobie z pewnymi zmianami, a naszym obowiązkiem – jako świadomych i empatycznych opiekunów, jest pomóc mu uporać się z trudnościami lub stworzyć mu warunki, które pozwolą na bezpieczne funkcjonowanie w zupełnie nowych okolicznościach.

Pieluchy dla psa stanowią dodatkową ochronę przestrzeni, ale również pozwalają psu normalnie funkcjonować. Zadbaj o psa i okaż mu szacunek, nawet jeśli starość lub specyficzny stan fizjologiczny, w jakim się znalazł go przerasta i zaburza porządek codzienności. W keko.pl znajdziesz chłonne i dobrze przylegające do ciała psa pieluchy, które gwarantują komfort noszenia, nie przyczyniają się do obtarć i występowania stanów zapalnych skóry i narządów oraz nie zmniejszają mobilności pupila.

Szeroki wybór pieluch i podkładów premium dla psów wymagających dodatkowej ochrony

Z uwagi na zróżnicowane potrzeby czworonogów, w keko.pl przygotowaliśmy duży wybór pieluch dla psa. Znajdziesz u nas pieluchy jednorazowe, wyjątkowo wygodne w użytkowaniu, które po zużyciu po prostu wyrzucasz do kosza oraz wielorazowe, które pozwalają na wielokrotne użytkowanie, zgodne z ideologią ekologicznego stylu życia.

Duży wybór modeli pozwala na dostosowanie produktu do indywidualnych potrzeb psa – dostępne są pieluchy dla szczeniąt, psów dorosłych i starszych, w kilku różnych rozmiarach. Wszystkie nasze produktu są wyjątkowo łatwe w użytkowaniu, zakładaniu i zdejmowaniu, również u psów głównie leżących. Co więcej, ich forma i materiał, z jakiego je wykonano gwarantują kilka różnych poziomów chłonności, a także wykazują pożądane działanie antybakteryjne, chroniące psa przed rozwojem infekcji czy stanów zapalnych, nawet przy konieczności długotrwałego stosowania.

Najlepsze pieluchy i podkłady dla psa znajdziesz w keko.pl

Dostępne w keko.pl pieluchy zostały podzielone również ze względu na płeć psa oraz dostosowane do anatomicznych cech postury różnych ras psów na różnym etapie życia. Gdy Twój pies nie może pozwolić sobie na spacer, zapewnij mu odpowiednie wsparcie – wybierz najwygodniejsze dla Ciebie i Twojego pupila pieluchy znanych marek i rozwiąż problem z nietrzymaniem moczu czy wysiękiem z rany, powodującym zabrudzenia legowiska lub kanapy. Pamiętaj o jednorazowych podkładach, które sprawdzą się wszędzie tam, gdzie pies nie może, nie chce lub nie musi mieć na sobie pieluchy ochronnej.

Wybierz odpowiedni rozmiar pieluchy dla psa oraz dodatkowo wyposaż się w chłonne podkłady w kilku różnych rozmiarach, które mogą przydać się nie tylko w domu, ale również poza nim np. w samochodzie. To skuteczna ochrona przez zabrudzeniami fizjologicznymi, występującymi po zabiegu weterynaryjnym, wysiękami ze źle gojących się ran i zmian starczych, jak również przed nietrzymanym moczem oraz cieczką u suki. Zaufaj naszemu doświadczeniu i wybierz akcesoria higieniczne dla psa, które zagwarantują mu bezpieczeństwo i poprawią jakość codziennego funkcjonowania.

Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 4693 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-12
Jestem bardzo zadowolona z obsługi.
2024-04-03
pełen profesjonalizm
pixel