Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Karmy dla psów sterylizowanych i kastrowanych

( ilość produktów: 50 )

Opieka nad psem to odpowiedzialność za zdrowie i samopoczucie pupila na co dzień, jak i w sytuacjach, które wymagają od maksymalnego zaangażowania. Sterylizacja i kastracja psa to zabiegi mające na celu zachowanie dobrego zdrowia czworonoga, uchronienie go przed wieloma problemami oraz przywrócenie równowagi psychofizycznej u nadmiernie pobudzonych zwierząt. To nie jedyne uwarunkowania zabiegu – zawsze podyktowany jest on realnymi kryteriami i indywidualnym stanem zwierzęcia. Niezależnie od przyczyny, po wykonaniu zabiegu wiele działań wymaga modyfikacji, wiele decyzji ponownego przemyślenia, w tym w kwestii prawidłowego żywienia czworonoga.

W strefie zdrowego żywienia psa keko.pl przygotowaliśmy specjalny asortyment karm suchych dla psów po sterylizacji i kastracji, spełniających wymagania psów o ukierunkowanych w ich wyniku potrzebach. Szukasz indywidualnie dostosowanej diety dla Twojego psa po zabiegu? Sprawdź nowoczesne formuły prozdrowotne o wysokiej strawności i niższej wartości energetycznej, aktywnie chroniące Twojego pupila przed odkładaniem zbędnych kilogramów.

Keko.pl dla psa – sterylizacja i kastracja psa, czyli najlepsze karmy według potrzeb dla Twojego pupila

Zabiegi kastracji i sterylizacji stają się coraz powszechniejsze wśród psów domowych, które nie są przeznaczone do profesjonalnej hodowli i udziału w wystawach. Choć mają one wiele nieocenionych zalet, to jednak niosą za sobą również pewne konsekwencje dotyczące przede wszystkim skłonności do nadwagi czy zwiększonego prawdopodobieństwa występowania niektórych schorzeń związanych z układem moczowym. Z tego powodu stosowanie odpowiedniej suchej karmy dla psów sterylizowanych i kastrowanych może być pomocne jako profilaktyka zdrowotna.

Nasz internetowy sklep zoologiczny przygotował szeroki wybór karm przeznaczonych dla psów i suczek po zabiegach kastracji oraz sterylizacji. Receptury sprawdzonych producentów stworzone są z naturalnych, dobrej jakości składników, dlatego też są zdrowe nawet w przypadku codziennego podawania. Co więcej, karmy suche są łatwe w dawkowaniu, zapobiegają problemowi nadwagi, a także sprawdzają się w profilaktyce niektórych schorzeń związanych z przebyciem powyższych zabiegów.

Najlepsze wsparcie dla Twojego psa – poznaj nowe karmy dla psów sterylizowanych i kastrowanych

Wybierz dietę premium dla psów sterylizowanych i kastrowanych i jeszcze skuteczniej zadbaj o realne, zmienione potrzeby czworonoga, chroniąc jego zdrowie i wyjątkową wrażliwość. Zabieg sterylizacji i kastracji psa to ważna zmiana dla organizmu czworonoga, której efekty widoczne są na wielu płaszczyznach, również w związku z potrzebami żywieniowymi.

Twój pies szykuje się do zabiegu lub jest tuż po nim? To dobry moment, by rozważyć jego nawyki żywieniowe i raz jeszcze uważniej przyjrzeć się dostępnym propozycjom karm suchych dla psów sterylizowanych i kastrowanych. W keko.pl przygotowaliśmy szeroki wybór karm jakości premium, wyróżniających się na rynku jakością wykorzystanych składników, bezpieczeństwem i synergią oddziaływania przyswajanych składników odżywczych, przemyślaną kompozycją i skrupulatnie dograną recepturą, a także udowodnionymi właściwościami prozdrowotnymi, odpowiadającymi wyjątkowym potrzebom psów po zabiegu.

Karmy premium dla psów sterylizowanych i kastrowanych – najwyższa troska o zdrowie pupila

Szczególna ostrożność w wyborze karmy dla psów sterylizowanych i kastrowanych pozwala na zapewnienie pupilom bezpieczeństwa, równowagi żywieniowej i skuteczniejszej kontroli nad wszelkimi zachodzącymi w organizmie zmianami. Zapewnij Twojemu psu pewną dietę pełną prozdrowotnych właściwości o ukierunkowanym działaniu, chroniącą go każdego dnia przed kumulacją zbędnych kilogramów w wyniku zmienionej gospodarki hormonalnej.

W keko.pl prezentujemy najlepsze formuły, odpowiadające wyjątkowym wymaganiom żywieniowym psów po sterylizacji i kastracji – zmniejszonemu zapotrzebowaniu na energię i zwiększonemu apetytowi. Poznaj nowości keko.pl wśród karm suchych dla psów sterylizowanych i kastrowanych, wyselekcjonowane przez naszych specjalistów, o niższej gęstości energetycznej, wysokiej wartości biologicznej białka i optymalnie zredukowanej zawartości tłuszczów w każdej porcji.

Najlepsze karmy dla psów sterylizowanych i kastrowanych znajdziesz w keko.pl

Wiele psów niemających dotąd tendencji do odkładania się zbędnych kilogramów, po zabiegu sterylizacji i kastracji stają się bardziej skłonne do przybierania na masie. To wynik zmian hormonalnych, zachodzących w ich organizmach. Dostosowanie diety do potrzeb psa po zabiegu to podstawa, dla zapewnienia mu najwyższej troski o zdrowie, kondycję i najlepsze samopoczucie.

W keko.pl prezentujemy karmy najlepszych marek, między innymi Caniwild i Brit, stworzone jako aktywne wsparcie naturalnych funkcji ochronnych organizmu, w tym układu pokarmowego, moczowego, kostno-szkieletowego i mięśniowego, zarówno w okresie intensywnej aktywności fizycznej, jak i w czasie, gdy jest ona wyraźnie zmniejszona, a apetyt psa pozostaje wciąż ten sam. Poznaj nowoczesne karmy suche dla psów sterylizowanych i kastrowanych pełne smaków, w chrupkich granulkach. Wybierz jedną z naszych karm premium i miej pewność, że potrzeby pozabiegowe Twojego psa zostały prawidłowo zrozumiane, a wybrana dla niego dieta o wyższych restrykcjach energetycznych jest jednocześnie najlepszą dla odżywienia, bez ryzyka przekarmienia.

Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 4701 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-19
Nie mam czasu
2024-04-12
Jestem bardzo zadowolona z obsługi.
pixel