Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wkładki do transporterów dla psa

( ilość produktów: 12 )

Wśród niezbędnych akcesoriów do transportu psa, o które musimy zatroszczyć się przed podróżą, by spełnić wszystkie wymagania prawne, jak i zoptymalizować samochodową przestrzeń dla psa znajduje się nie tylko odpowiednio dopasowany do potrzeb zwierzęcia transporter lub klatka kennelowa, ale również ich wypełnienie. Wkład do transportera zmienia twardą i zimną przestrzeń w przytulny kąt, w którym nawet tak stresujące zajęcie, jak jazda samochodem potrafi przeminąć niemalże niezauważenie.

Keko.pl dla psa – najlepsze wkładki do transporterów dla psów dla Twojego pupila

W keko.pl znajdziesz szeroki wybór wkładek do transporterów różnej wielkości, które pozwalają na zabezpieczenie przestrzeni oraz poprawę komfortu podróży pupila. Nowoczesne wkładki stanowią izolację od podłoża oraz zapewniają odpowiednią formę podparcia dla najważniejszych punktów ciała zwierzęcia, niezależnie od przyjętej podczas podróży pozycji. Wystarczy prawidłowo dobrana wkładka do transportera dla spa, by spokojnie i bezpiecznie przetrwać drogę. Sprawdź nasze najciekawsze propozycje mat samochodowych i zadbaj o wyposażenie wyjazdowe czworonoga już dziś.

Wkładki do transportera – przygotuj psa do drogi

Podróżowanie z psem wymaga odpowiedniego przygotowania. Zapewnienie zwierzęciu maksimum komfortu podczas jednej z najtrudniejszych dla niego do zaakceptowania czynności – nie ukrywajmy, większość czworonogów znacznie lepiej czuje się poza pojazdem niż w nim – stanowi niemałe wyzwanie. Wybór transportera dla psa do samochodu rozwiązuje wiele problemów, między innymi związanych z bezpieczeństwem, jak i odczuwanym przez psa poczuciem bezpieczeństwa podczas jazdy.

Zamknięta, przytulna przestrzeń, zapewniająca dość swobody, a jednocześnie chroniąca pupila przed przeciążeniami i niekontrolowanym przemieszczaniem się po samochodzie, w razie gwałtownego hamowania lub innych manewrów. Aby każdy z wybranych transporterów spełnił swoją rolę, zadbaj o wypełnienie do odpowiednio dobraną do potrzeb psa, jego masy ciała i wielkości wkładką od Primal Inctinct, Trixie, MidWest, Beaphar lub wielu innych, dostępnych w formie materaca, poduszki, ergonomicznego pontonu, z usztywnionym lub miękkim bokiem lub podręcznej maty. Z pomocą keko.pl stworzysz Twojemu psu bezpieczne, higieniczne warunki podróży.

Wkładki do transporterów – wyższy poziom higieny w podróży

Zapewnienie psu bezpiecznej pozycji, ograniczenia zbędnych, zagrażających jego zdrowiu, a niekiedy i życiu swobodnych ruchów po samochodzie oraz uchronienia go przed skutkami gwałtownego hamowania stanowi podstawę prawidłowej organizacji przestrzeni transportu pupila. To jednak nie wszystko. Dla psów szczególnie wrażliwych, źle znoszących jazdę samochodem równie istotna jest odpowiednia ochrona wnętrza transportera przed niekontrolowanymi reakcjami stresowymi, takimi jak mimowolne nietrzymanie moczu czy odruchy wymiotne.

Nie zawsze zdążymy się zatrzymać, by wypuścić psa na świeże powietrze i opanować silną reakcję fizjologiczną, dlatego wykorzystanie maty ochronnej w formie wkładki do transportera pozwoli zadbać o higienę i po zatrzymaniu się szybko usunąć efekt stresu pupila. Higieniczne wkładki do transporterów dostępne są w keko.pl w formie wygodnych pakietów po kilka, kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt sztuk, a ich poziom chłonności zapewnia maksymalną ochronę wnętrza klatki, transportera, bagażnika czy siedzenia samochodowego przez całą drogę.

Najlepsze wkładki do transporterów dostępne w keko.pl

Dbając o zdrowie i samopoczucie pupila warto mieć na uwadze jego rzeczywiste potrzeby – transporter do samochodu nie ma być ładny z zewnątrz, ale bezpieczny i ergonomicznie zaprojektowany w środku, dostosowany do wielkości i potrzeb psa. Jego wypełnienie nie musi przyciągać spojrzeć, a zapewniać wygodne podparcie dla ciała i zabezpieczać przestrzeń przed zabrudzeniami oraz dotkliwym efektem reakcji stresowych pupila. Wówczas dopiero, przy tak zorganizowanej przestrzeni do jazdy, możliwa jest naprawdę komfortowa podróż, podczas której przygotowany jesteś na wszelkie niespodzianki.

W naszym sklepie znajdziesz najlepsze wkładki do transporterów, idealnie wypełniające każde wnętrze, zmieniając zimną i pustą przestrzeń w przytulny kąt, dający psu poczucie bezpieczeństwa. Elastyczna i dość twarda wkładka sprawdzi się podczas dłuższej trasy, zapewniając zwierzęciu dostateczne podparcie dla ciała. Miękka poducha o dużej wytrzymałości z kolei, których wiele wzorów i modeli znajdziesz w ofercie keko.pl, znajdzie swoje miejsce w transporterze na stałe, w domowym zaciszu. Lubiany przez psa transporter samochodowy często staje się również jego domowym azylem – to dobry znak, bowiem maksymalna akceptacja przestrzeni zapewnia większą pewność siebie i poczucie niezbędnego spokoju podczas podróży. Wybierz wymienną wkładkę do transportera w keko.pl i pozwól psu spędzić stresujący dla niego czas, na wygodnym podłożu, o wkładzie i wykończeniu odpowiadającym indywidualnym potrzebom. By negatywnych bodźców było mniej a jazda przebiegła spokojniej.

Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 4723 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-16
Dziękuję
2024-06-12
Zamówienie zrealizowane na wysokim poziomie
pixel