Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kagańce materiałowe dla psa

( ilość produktów: 9 )

Każdy pies co jakiś czas musi odwiedzić gabinet weterynaryjny – czy to z powodu rozmaitych schorzeń, czy też w celach profilaktycznych. Niestety, wiele psów nie lubi tych wizyt, a to sprawia, że nawet najłagodniejszy z charakteru pies staje się zagrożeniem dla personelu weterynaryjnego. Z tego powodu istotne jest, aby dobrze zadbać o bezpieczeństwo zarówno psa, jak i jego otoczenia podczas zabiegów weterynaryjnych – aby minęły szybko i bezproblemowo.

W ofercie naszego sklepu zoologicznego znajdują się rozmaite kagańce materiałowe- bezpieczeństwo przy zabiegach z ich użytkiem znacząco wzrasta zarówno dla weterynarza, jak i wszystkich osób wspomagających jego działania. Wszystkie preparaty dostępne w sklepie zoologicznym dostosowane są dla czworonogów o różnych rozmiarach. Rozmaite formy materiałowych kagańców pozwalają na wybór tego, który sprawdzi się najlepiej.

Keko.pl dla psa – najlepsze kagańce materiałowe dla psa dla Twojego pupila

Opiekując się psem wiele czasu poświęcamy na naukę prawidłowych zachowań i nawyków, utrwalamy podczas szkoleń i treningów posiadane już umiejętności, ale zapominamy, że w obliczu wielkiego lęku i stresu pies ma prawo nie zareagować na nasze wypracowane dotąd komunikaty. Wówczas jego świat zmienia oblicze, a większość wspomnianych komunikatów nie dociera do przerażonego czworonoga, u którego istnieje wówczas wyłącznie jeden instynkt – ucieczki i przetrwania. W takich sytuacjach, w których rodzi się silny stres, jak np. wizyta u weterynarza ważne jest umiejętne zabezpieczenie psa, jak i siebie samego. Dobrym akcesorium zwiększającym kontrolę nam psem i jego bezpieczeństwo jest kaganiec materiałowy.

W naszym sklepie znajdziesz funkcjonalne kagańce materiałowe najwyższej jakości, od znanych i cenionych producentów akcesoriów behawioralnych. W opiece nad psem to podstawowy produkt, który musisz mieć zawsze w zanadrzu. Doceń wartość stosowania kagańca podczas wizyt weterynaryjnych i wybierz najlepszy produkt, dobrany do potrzeb czworonoga.

Kaganiec materiałowy premium gwarancją bezpieczeństwa

Pies z natury to drapieżnik, który w wielu sytuacjach, mimo szkolenia i dużego zaangażowania w wychowanie reaguje instynktownie. Szczególnie wtedy, gdy bodźce, jakie napotyka budzą w nim stres i przerażenie. Myślenie, że podczas wizyty w gabinecie weterynaryjnym mamy kontrolę nad psem, ponieważ na co dzień pupil wykazuje posłuszeństwo jest błędne z założenia. Pies, bojąc się, zareaguje instynktownie, a więc w sposób, którego nie przewidzimy, a który może zagrażać jemu, nam i lekarzowi, który się nim w danej chwili zajmuje. Kaganiec materiałowy dla psa to niezbędne akcesorium podczas każdej wizyty.

W keko.pl znajdziesz kagańce dobrej jakości w różnych rozmiarach, z funkcjonalnym zapięciem utrzymującym je w jednym, stałym położeniu. Dobierz kaganiec materiałowy do indywidualnych cech anatomicznych pupila. Nasz bogaty asortyment obejmuje kagańce siateczkowe, zabezpieczające przed gryzieniem i zjadaniem nieczystości, kagańce zabudowane oraz paskowe, a także specjalnie zaprojektowane kagańce dla psów ras brachycefalicznych.

Specjalistyczne kagańce dla psa – wybierz najlepszy dla Twojego pupila w keko.pl

Nie bój się stosowania kagańca dla psa – specjalistyczne modele weterynaryjne gwarantują bezpieczeństwo podczas badania i prostych zabiegów, za którymi czworonogi specjalnie nie przepadają, jak np. obcinanie pazurów czy czyszczenie gruczołów okołoodbytowych. Dostępne w ofercie keko.pl kagańce materiałowe Grande Finale oraz Trixie są miękkie i elastyczne oraz zapewniają komfort noszenia, bez nieprzyjemnych dla psa ucisków i ryzyka otarcia.

Wysoce wytrzymałe tworzywo, z którego wykonane zostały modele dostępne w asortymencie sklepu zapewnia zachowanie kształtu kagańca oraz gwarantuje psu wygodę i bezpieczeństwo. Duży zakres rozmiarów oraz rozmaite formy naszych materiałowych kagańców pozwalają na wybór tego jednego, który sprawdzi się najlepiej i do którego Twój pies przyzwyczai się najszybciej.

Najlepszy kaganiec materiałowy dla psa znajdziesz w keko.pl

W sytuacjach, w których Twój pies traci pewność siebie i czuje się zlękniony, jego reakcje obronne mogą stanowić zagrożenie dla innych. Dlatego podczas regularnych wizyt w gabinecie weterynaryjnym zapewnij odpowiedni poziom bezpieczeństwa sobie, pracownikom przychodni oraz pupilowi, możliwie najwcześniej przyzwyczajając go do stosowania kagańca. Materiałowe modele to rozwiązanie wygodne, funkcjonalne i bezpieczne, bowiem nie uciskają kufy Twojego psa, nie powodują nieprzyjemnych otarć i stanów zapalnych, co więcej nie ograniczają czynności fizjologicznych, takich jak ziajanie, a jednocześnie dobrze trzymają się pyszczka.

W naszym sklepie zadbaliśmy o to, aby wybór najlepszego kagańca materiałowego był dla Ciebie najłatwiejszy, dlatego wyselekcjonowaliśmy spośród dziesiątek propozycji dostępnych na rynku wyłącznie te, które spełniają normy bezpieczeństwa oraz polecane są przez specjalistów, jako zgodne z wymaganiami behawioralnymi i wymaganiami anatomicznymi psów różnych ras. Wiemy doskonale, że w pewnych sytuacjach ochrona w postaci dobrze dobranego rozmiarem i formą kagańca może okazać się kluczowa, dlatego oferta jest taka szeroka i stale uzupełniana o nowości, które zasługują na Twoją uwagę.

Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 4702 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-19
Nie mam czasu
2024-04-12
Jestem bardzo zadowolona z obsługi.
pixel