Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2021-05-04

Aktywna zabawa na co dzień - tego właśnie potrzeba Twojemu kotu. Poznaj nowości wśród inteligentnych zabawek z oferty keko.pl!

O tym, że psy kochają zabawę w domu i na dworze wszyscy doskonale wiemy. Z kolei fakt, że koty nie tylko uwielbiają wszelkiej maści aktywności psychoruchowe, ale i nieustannie ich potrzebują wciąż wielu opiekunów wprawia w zadziwienie. Dlaczego w kwestii zabaw umysłowych, treningów logicznych i aktywności rozwojowych nie docenia się kotów? Widząc na co dzień, jak silny jest ich naturalny instynkt łowiecki, zamiast starać się znaleźć sposób na jego wyciszenie, lepiej byłoby umiejętnie go ukierunkować.

 

Spraw kotu przyjemność i zadbaj o jego potrzeby pozwalając na swobodną zabawę… w polowanie

 

Kot domowy poluje dosłownie na wszystko co się rusza, siejąc przy tym zamęt i zniszczenie? Czas najwyższy to zmienić i to nie wyciszając jego naturalny instynkt dzikiego łowcy, ale prawidłowo go wykorzystując.

 

Spójrzmy raz jeszcze na naszego kota, tym razem jednak przez pryzmat zwierzęcia zamkniętego w czterech ścianach, bez możliwości dostatecznej, swobodnej realizacji podstawowych wolności. Jego mania polowania, rozpoczynająca się charakterystycznym skradaniem i gonitwą, podczas której dewastuje wszystko co napotka wynika z wielkiej, wewnętrznej potrzeby.

Naturalnie, że dobrze – spraw, by właśnie tak żyło się Twojemu kotu w domowym zaciszu

 

W naturalnych warunkach życie czworonoga w niczym nie przypomina monotonnego przemieszczania się po ograniczonej przestrzeni oraz usilnego poszukiwania jakiegokolwiek zajęcia. Ten kot, wykorzystując swoje zdolności badawcze i łowieckie podczas nawet kilkudziesięciu sekwencji polowania w ciągu doby, realizuje swoje pierwotne potrzeby nieustannie. Nasz kot, udomowiony, przyzwyczajony do statecznego stylu życia, w dużej mierze cierpi, pozbawiony niezależności i nieograniczonej swobody.

 

Uchroń go przed codziennym dyskomfortem, przyczyniającym się do zwiększenia poziomu stresu, związanym z brakiem dostatecznej ilości i właściwego rodzaju bodźców wzbogacających.

Najciekawsze propozycje zabawek edukacyjnych i inteligentnych gadżetów już teraz w keko.pl

 

Zabawki interaktywne, wykorzystujące naturalną aktywność kota stanowią ważny element codzienności, pozwalający utrzymać codzienną rutynę, nieznacznie, a jednocześnie wystarczająco ją przełamując. Poznaj nowości keko.pl wśród akcesoriów wzbogacających kocią rutynę i przetestuj nowoczesne zabawki, wywołujące u czworonoga zachowania związane z polowaniem w sposób kontrolowany.

 

Czekają na Was tunele do aktywnego zdobywania przysmaków, kule-smakule, maty i tacki do lizania, gry strategiczne oraz tory na inteligencję i wiele, wiele więcej propozycji, które zapewnią kotu spełnienie najważniejszych potrzeb, a dzięki temu osiągnięcie równowagi psychicznej i emocjonalnej. Już teraz sprawdź najlepsze zabawki interaktywne dla kota, sprzyjające ekspresji jego naturalnych zachowań przy jednoczesnym poszanowaniu potrzeb niezależności, przede wszystkim jednak takie, którymi kot zbyt szybko się nie znudzi!

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 4710 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-07
zadowolona
2024-05-19
Nie mam czasu
pixel