Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2021-11-15

Certyfikat rzeczywistych wartości – TOP marka Caniwild zdobywa Laur Klienta 2021

Każdego dnia, gdy przeglądamy w sklepach produkty dla psów oceniamy ich wygląd, funkcjonalność, zdrowotne uzasadnienie, składy i ogólną jakość – tę, budowaną od wewnątrz i tę, kształtowaną z zewnątrz. W przypadku karm dla psów premium i super premium nasza uwaga skupia się na wielu, uzupełniających się aspektach, które w połączeniu budują obraz rzeczywistych wartości produktu. Caniwild od początku swojego istnienia stara się dążyć do urzeczywistnienia oczekiwań właścicieli psów wszystkich ras w każdym wieku, oferując im produkty, których jakość – w pełnym tego słowa znaczeniu – broni się sama.

 

Certyfikat jakości – wyróżnienie za rzeczywiste wartości

 

Zdobyty w tym roku Laur Klienta 2021 – Odkrycie roku w kategorii jakość produktów dowodzi sensu tego wysiłku. Podkreśla też, że obrany kierunek ku żywieniu zgodnemu z biologicznymi potrzebami psa i świadomej produkcji, zgodnej z ideą zrównoważonej ekologii buduje nie tylko właściwy wizerunek marki, ale również kreuje wartościowe trendy na rynku pet food. Dążymy do czegoś więcej niż silnej pozycji konkurencyjnej – w Caniwild liczą się dobre zmiany, które sprawiają, że świat staje się bezpieczniejszy, a zdrowie psów w każdym wieku traktowane poważnie i z pełnym szacunkiem. Laur Klienta 2021 to nasza nagroda za trud wdrażania tych zmian i Wasza – drodzy Klienci – za właściwe wyboru.

 

Laur Klienta 2021 dla marki Caniwild w kategorii jakość produktów

 

Pokarmy dla zwierząt domowych to wyjątkowo zróżnicowana i skomplikowana kategoria produktów na rynku zoologicznym. Wybicie się na tle wielu znanych, intensywnie promowanych i polecanych przez lekarzy weterynarii, dietetyków, behawiorystów, ambasadorów i wolnych influencerów stanowi się nie lada osiągnięcie – już samo zbudowanie grupy powracających odbiorców, którzy podkreślają swoje zadowolenie z produktu to wielkie osiągnięcie. Zdobycie TOP certyfikatu jakości, jakim jest Laur Klienta 2021 to dodatkowe wyróżnienie, które potwierdza, że obrany kierunek działania ma sens i zyskuje powszechne uznanie. Caniwild to marka, która od początku stawia na jakość produktu – od pozyskiwanych surowców, przez poszczególne etapy i wdrażane procesy produkcyjne, po stworzenie produktu końcowego, który ostatecznie trafia do misek czworonogów. W tej kwestii nie idziemy na żadne kompromisy.

 

Żywienie Twojego psa to nasza odpowiedzialność

 

W żywieniu psów, czyli wewnętrznym oddziaływaniu na ich organizmy o złożonych biologicznie potrzebach to nie tylko wyzwanie, ale przede wszystkim wielka odpowiedzialność, którą tworząc najlepsze karmy pełnoporcjowe do codziennego podawania w pełni bierzemy na siebie. Wybierając surowce do diet premium i super premium wykorzystujemy ich maksymalny potencjał, tworząc zbalansowane receptury, których prozdrowotne oddziaływanie widać już po krótkim czasie karmienia. Założeniem Caniwild nie była reklama potencjalnych wartości, ale przedstawienie w sposób zauważalny i namacalny rzeczywistych korzyści z wyboru określonej diety. Laur Klienta 2021 za jakość produktu, będący jednym z najbardziej liczących się certyfikatów konsumenckich w kraju to dowód silnej pozycji wśród innych marek, aktywnego budowania przewagi nad konkurencją, ale przede wszystkim podkreślenie wartości tego, co robimy na co dzień.

 

Caniwild to skrupulatnie pielęgnowana idea, której celem jest zmieniać rzeczywistość konsumencką i postrzeganie produktów żywieniowych dla psów – dążymy do tego, by zdrowie było na pierwszym miejscu, troska o środowisko na drugim, a kontekst sprzedażowy stanowił wyłącznie wypadową tych dwóch nadrzędnych wartości. Od teraz, jako TOP marka, stawiamy przed sobą kolejne cele, które pragniemy realizować razem z naszymi klientami, bowiem to dla nich zmieniamy się wciąż na lepsze.

Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 4701 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-24
POLECAM
2024-04-21
Rewelacja
pixel