Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2021-11-22

Nowe smaki Caniwild Grain-Free Responsibly Sourced dla wymagających czworonogów

 

Gdy na rynku pet food potrzebne są zmiany, cenione marki karm premium zaczynają ich planowanie i wdrażanie od dokładnej analizy potrzeb czworonogów. Testowane są najlepsze surowce i opracowywane w oparciu o ich właściwości prozdrowotne receptury, mające na celu wsparcie zdrowia psa w najbardziej naturalny i skuteczny sposób. Najbardziej konkurencyjni producenci pokarmów pełnoporcjowych nie zapominają jednak o tym, co dla psów najważniejsze, a mianowicie o smaku. Najnowsze propozycje karm pełnoporcjowych linii Caniwild Grain-Free Responsibly SourcedTM, stworzone z jeszcze większą troską o potrzeby czworonogów oraz środowisko naturalne, w którym żyją wprowadzają innowacyjne smaki, jakich dotąd w ofercie marki nie było.

 

Nie tylko smaki Caniwild Grain-Free Responsibly SourcedTM, ale i znacznie więcej

 

Nie same smaki skłaniają do bliższego poznania najnowszej oferty karm Caniwild Grain-Free Responsibly SourcedTM. Ukierunkowanie marki na zrównoważony rozwój i sięganie po nowoczesne systemy produkcyjne, zapewniające maksymalną ochronę surowców, ich składników odżywczych i funkcjonalnych, ale również aktywnie uczestniczące w ochronie środowiska to dowód na to, że wartości Responsibly SourcedTM to coś, na czym warto się skupić. Wśród nowoczesnych, hipoalergicznych formuł Grain-Free, produkowanych z poszanowaniem zrównoważonych wartości proekologicznych znalazły się propozycje smaków, które niosą z sobą zupełnie nowe wrażenia sensoryczne dla czworonogów w różnym wieku.

 

Nowe smaki, wartościowe receptury – odpowiedzialny i atrakcyjny wybór dla psa

 

Sięgając po starannie wybrane surowce stworzono formuły bogate w składniki funkcjonalne, których receptury odżywiają psi organizm, chronią go od wewnątrz, wzmacniają i równoważą. Szukając najlepszych surowców jakości human grade, a więc takich, które z powodzeniem mogłyby znaleźć się w naszej własnej diecie specjaliści marki Caniwild wybrali sprawdzone rozwiązania, nadając im jednak zupełnie nową formę. Dzięki temu w najnowszej ofercie znajdziemy wartościowe połączenie plamiaka i łososia z batatami i natką pietruszki dla psów dorosłych, lekkostrawną i odżywczą koninę z granatem, tuńczyka i łososia z brokułami, wieprzowinę z batatami oraz rarytas dla maluchów – łososia i błękitka z batatami i szparagami.

 

Jeszcze więcej smaków Caniwild na drodze zrównoważonego żywienia premium

 

Wymienione powyżej smaki to nie jedyne dostępne propozycje. Oferta karm w linii Grain-Free Responsibly SourcedTM jest znacznie większa, jednak tych kilka wybranych stanowi odzwierciedlenie wyjątkowego kierunku, jaki obrano w Caniwild. Każda kolejna bowiem jeszcze bardziej zbliża psa do jego natury, jeszcze dokładniej odpowiada potrzebom i jeszcze bardziej zachęca go do aktywnego przyjmowania pokarmu, który jest nie tylko zdrowy, wartościowy, zrównoważony, ale i naprawdę smakowity, i to w każdej warstwie granulki.

Stosowanie się do założeń produkcji proekologicznej, pozyskiwanie bezkonkurencyjnych surowców z lokalnych, dobrze poznanych źródeł i szukanie kolejnych rozwiązań wdrażania dobrych zmian to strategia, którą w Caniwild dobrze przemyślano. Powstające dzięki niej propozycje karm premium o zupełnie nowych smakach i najwyższych, prozdrowotnych wartościach dowodzą, że da się łączyć to, co zdrowe, z najlepszym smakiem i czystym, kontrolowanym składem. I to bez żadnych kompromisów.

Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 4708 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-19
Nie mam czasu
2024-05-15
Polecam
pixel