Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2021-12-22

Podaruj cegiełkę - zadbaj o bezpieczeństwo i zdrowie zwierzaka w potrzebie!

Nasza uwaga w okresie okołoświątecznym skupia się na wielu często nieistotnych aspektach. Zwykle największą wagę przykładamy do drobiazgów, które za parę tygodni nie będą miały najmniejszego znaczenia. Najwyższy czas to zmienić, dlatego w te Święta skupmy się na realnych potrzebach - nie tylko własnych. Zadbajmy o zwierzęta, o które nie ma kto zadbać, aktywnie wspierając działalność Stowarzyszenia Otwarte Klatki. Jedna cegiełka wystarczy, by odmienić życie potrzebującego zwierzaka. Zróbmy razem coś dobrego!

 

Co roku wielu z nas popełnia ten sam błąd, często nawet nie zdając sobie z tego sprawy - w okresie Świąt Bożego Narodzenia, pod wpływem mediów, dając się ponieść wszechobecnemu szaleństwu zapominamy, co w tym magicznym czasie powinno być dla nas naprawdę ważne. W głębi ducha wiemy, że Święta wcale nie muszą być idealne, powtarzamy sobie, rodzinie i przyjaciołom, tak pół żartem pół serio, że przecież przychodzą do nas najbliżsi, a nie instytucje kontroli higieny, że przecież nie wystrój wnętrza jest najważniejszy, ale to, co robimy dla siebie samych. Niby to wszystko wiemy, a jednak co roku dążymy do bezzasadnej perfekcji organizując wielkie wydarzenie, zapominając, że właśnie w tym czasie powinny liczyć się dla nas określone wartości - empatia, zrozumienie, wsparcie, bliskość, miłość.

 

Święta pełne wartości - dla nas i dla zwierząt

 

Dlaczego o tym wspominamy? Ponieważ właśnie teraz, gdy Święta za pasem, lodówka przepełniona pysznościami, które zostaną nam jeszcze na wiele dni "po", aranżacja wnętrza dopięta na ostatni guzik i jeszcze tylko stół nie został przybrany wciąż mamy szansę zrobić coś inaczej. Pokazać, że naprawdę rozumiemy w czym tkwi prawdziwy sekret i magia Świąt. Wszystko, dzięki zaangażowaniu Stowarzyszenia Otwarte Klatki, które daje nam możliwość przyłączenia się do aktywnej i skutecznej walki o poprawę warunków życia małych zwierząt hodowlanych, często ratując ich zdrowie i życie. Przywróćmy Świętom ich prawdziwą wartość, która otwiera ramiona dla potrzebujących, uczy, jak być lepszym człowiekiem, nakazuje stworzyć bezpieczne schronienie i realnie zatroszczyć się o innych. 

 

Świąteczna cegiełka wsparcia dla lisów i norek - posiłki, zabawa, zdrowie

 

Odpowiedzialne za inicjatywę wsparcia odratowanych zwierząt jest Stowarzyszenie Otwarte Klatki istniejące już od 9 lat. Cały ten czas minął pod hasłem walki o poprawę warunków życia małych czworonogów. W ramach podejmowanych przez nie działań znalazły się interwencje między innymi na fermach futrzarskich, skąd pod opiekę Stowarzyszenia trafiały zwierzęta wymagające pilnej pomocy weterynaryjnej, od prostych zabiegów odżywienia po wsparcie behawioralne. Pod skrzydła Otwartych Klatek co roku trafiają nowi podopieczni, głównie lisy i norki, wymagające wsparcia zwykłych ludzi o niezwykłym zdolnościach myślenia o innych. Takich, jak my - pragnący dobrostanu wszystkich czworonogów. Dzięki naszemu wsparciu ich święta mogą być wyjątkowe!

 

Dla zwierzaków, które pozostają niezauważone już jedna podarowana cegiełka ma moc!

 

Postanowiliśmy zaangażować się w akcję pomocy Stowarzyszenia Otwarte Klatki, umożliwiając naszym klientom zakup gwiazdkowych prezentów dla najbardziej potrzebujących czworonogów - już jedna cegiełka wsparcia ma wielką moc zapewniania bezpiecznego schronienia, lepszego zdrowia i po prostu szczęśliwszego życia, pozbawionego strachu. Jednak to nie wszystko! Sami również, jako zespół keko.pl, jak i każdy z osobna otworzyliśmy się na potrzeby zwierząt, listów i norek, którym prezent świąteczny potrzebny jest bardziej niż jakiemukolwiek innemu czworonożnemu maluchowi. Prezent nie byle jaki - dobrze przemyślany, skonsultowany z opiekunami, dostosowany do potrzeb. Siła drobnych gestów mierzona jest w oparciu o ilość, w jakiej zostają one wykonane - im więcej nas wspomoże Otwarte Klatki, tym bardziej zmieni się życie bezbronnych czworonogów. Życie w azylu nie jest złe, ale może być jeszcze lepsze i warto o to zadbać.

 

Pójdź naszym śladem i podaruj zwierzakom prezent na Święta - cegiełkę pełną mocy pomagania. To najlepszy moment, by zrobić coś dobrego dla kogoś innego i to nie tylko w zaciszu własnego podwórka. Zapraszamy wszystkich do udziału w przedświątecznej akcji Otwarte Klatki i zmieniania świata na lepsze na tyle, na ile to tylko możliwe.

Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 4684 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-04
Już 3 lata ta karma i innej nie chce gambit
2024-03-28
Wszystko ok
pixel